شنبه ۴ تیر ۱۴۰۱ |۲۵ ذیقعدهٔ ۱۴۴۳ | Jun 25, 2022
فرمانده ارتش لبنان

حوزه/ "جوزف عون" فرمانده ارتش لبنان تأکید کرد: ۲۵ می ۲۰۰۰ در تاریخ وطن ما درخشان باقی خواهد ماند و نقطه عطفی در رکورد های پیروزی خواهد بود.

به گزارش گروه ترجمه خبرگزاری «حوزه»، "جوزف عون" فرمانده ارتش لبنان تأکید کرد: ۲۵ می ۲۰۰۰ در تاریخ وطن ما درخشان باقی خواهد ماند و نقطه عطفی در رکورد های پیروزی خواهد بود.

وی افزود: لبنانی ها با مبارزه، اراده و عزم خود توانستند دشمن اسرائیلی را از سرزمین خود بیرون رانده و افسانه برتری نظامی آن را در هم بشکنند و در وجدان وطن حماسه ای با عنوان عزّت و کرامت و آزادی بیافرینند و در برابر جهانیان مایه افتخار باشند و مفهوم مبارزه را در حافظه تمامی ملت ها تثبیت کنند و آن روز مقاومت و آزاد سازی است.

فرمانده ارتش لبنان خطاب به نظامیان گفت: همانطور که می دانیم، شما صاحبان عزم و اراده راسخ بوده و هستید و با روحیه عالی و ایمان و صبر به وظیفه و مأموریت خود عمل می کنید.

عون با بیان اینکه حضور شما در مرز های جنوبی برای اجرای قطعنامه ۱۷۰۱ است، اشاره کرد: اگر از استقرار داخلی، صلح و همزیستی مشترک و حمایت لبنانی ها از حق خود در مقاومت در برابر اشغالگران و بازدارندگی تجاوز های آن و باز پس گیری سرزمین اشغالی، محافظت نمی کردید، نمی توانستید برای مقابله با دشمن اسرائیلی در مرز ها حضور یابید.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 11 =