پنجشنبه ۳ خرداد ۱۴۰۳ |۱۵ ذیقعدهٔ ۱۴۴۵ | May 23, 2024
بازدید دکتر زریباف از سومین نمایشگاه مسجد جامعه پرداز

حوزه/ دکتر زریباف، نمایشگاه "مسجد جامعه پرداز" را گامی به سوی تحقق تمدن نوین اسلامی دانست و بیان کرد: نمایشگاه مسجد جامعه پرداز، یک حرکت و اقدام عالی و شجاعانه بوده و حرکتی که بنیاد هدایت در این مسیر آغاز کرده، یک حرکت جذاب، مفید و تمدن ساز است.

به گزارش خبرنگار حوزه، دکتر سید مهدی زریباف، سرپرست معاونت اقتصادی مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری، در حاشیه بازدید از سومین نمایشگاه مسجد جامعه پرداز که در شبستان بقیع مسجد مقدس جمکران برپا شده است، اظهار کرد: الحق و الانصاف زحمات بسیاری در راستای برپایی این نمایشگاه کشیده شده و نسل جوانی که نسبت به گذشته انقلاب اسلامی آگاهی کم‌تری دارند با حضور در این نمایشگاه می‌توانند از اثرات و نتایج آن بهره‌مند شوند.

وی ادامه داد: در این نمایشگاه شاهد استفاده از خلاقیت و نوآوری در رابطه با بیان حوادث از صدر اسلام تا دوران پیش و پس از انقلاب بودیم که هنوز جای کار باقیمانده است.

سرپرست معاونت اقتصادی مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری، با اشاره به اینکه می‌توان از روش‌ها و شاخص‌های مختلف در بیان مطالب استفاده کرد، عنوان کرد: بحمدالله در این نمایشگاه ریشه‌های تاریخی، سیاسی و تمدنی کشور به نحو مطلوبی تشریح شده است.

زریباف بیان کرد: از تمامی افرادی که در راستای برپایی این نمایشگاه تلاش کرده‌اند کمال تشکر و قدردانی دارم.

وی در پایان با بیان اینکه نمایشگاه مسجد جامعه پرداز، یک حرکت و اقدام عالی و شجاعانه بوده است، تصریح کرد: حرکتی که بنیاد هدایت در این مسیر آغاز کرده، یک حرکت جذاب، مفید و تمدن ساز است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha