یکشنبه ۶ اسفند ۱۴۰۲ |۱۵ شعبان ۱۴۴۵ | Feb 25, 2024
انتصاب

طی احکامی رئیس، دبیر و اعضای شورای امر به معروف و نهی از منکر دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان مشخص شدند.

به گزارش خبرگزاری حوزه از اصفهان ،طی احکامی رئیس، دبیر و اعضای شورای امر به معروف و نهی از منکر دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان مشخص شدند.

در حکم حجت الاسلام و المسلمین محسن مظاهری، دبیرستاد امر به معروف و نهی از منکر استان اصفهان خطاب به حجت الاسلام و المسلمین عبدالرسول احمدیان، رئیس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان آمده است: با استعانت از درگاه ایزدمنان بر اساس اجرای ماده ۲ دستورالعمل اجرائی قانون حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر، جنابعالی را به عنوان «رئیس شورای امر به معروف و نهی از منکر آن دفتر» منصوب می نمایم. امید است در پرتو انوار قدسیه معارف قرآن و اهلبیت علیهم السلام و نصب العین قرار دادن منویات مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای مدظله العالی موفق و پیروز باشید.

در حکم دیگری دبیرستاد امر به معروف و نهی از منکر استان اصفهان خطاب به عبدالله زینلی آورده است: با استعانت از درگاه ایزد منان، بنابر پیشنهاد رئیس محترم شورای امر به معروف و نهی از منکر دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان، جنابعالی را به عنوان دبیر آن شورا به مدت یک سال منصوب می نمایم. امید است در پرتو انوار قدسیه معارف قرآن و اهلبیت علیهم السلام و نصب العین قرار دادن منویات مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای مدظله العالی موفق باشید.

حجت الاسلام و المسلمین عبدالرسول احمدیان، رئیس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان هم طی حکمی خطاب به عبدالله زینلی، حجت الاسلام محمد جواد شفیعیان، حجت الاسلام حامد اهتمام، حجت الاسلام محمد قیصری، حجت الاسلام هادی مشگدار، جناب آقای عبدالمجید خطیب و خانم قاسم پور آورده است: امر به معروف و نهی از منکر و دعوت به خیر و نیکی وظیفه امت اسلامی است تا در متن جامعه اسلامی همیشه شاهد رشد و تبلور معروف‌ها و نیکی‌ها باشیم و منکر را رفته رفته کم‌رنگ و کم‌رنگ‌تر بیابیم، از این بین شما بزرگواران را به موجب این حکم به مدت سه سال به عنوان «عضو شورای امر به معروف و نهی از منکر دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان» منصوب می‌نمایم تا در کنار سایر همکاران، علاوه بر اصل وظیفه، مسوولیت‌های اداری و حقوقی این مهم را نیز پیگیری فرمایید. رئیس اداره حراست جناب آقای زینلی دبیری این شورا را بر عهده خواهند داشت. امید است در ظلّ توجّهات حضرت حق(جلّ جلاله) با انگیزه و نشاط معنوی در راستای احیای این دو فریضه مقدس الهی به خصوص دعوت به نیکی ها و معروف، تلاش چشمگیر داشته و بزودی شاهد برکات ارزنده‌ای در این خصوص باشیم.

لازم به یادآوری است انتصاب سازمانی، وظیفه شرعی و الهی بقیه همکاران در احیاء و انجام این فریضه الهی را کفایت نخواهد کرد.

انتهای پیام

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha