دوشنبه ۷ خرداد ۱۴۰۳ |۱۹ ذیقعدهٔ ۱۴۴۵ | May 27, 2024
تصاویر/ دیدار آیت الله اعرافی با خانواده شهید محسن صداقت

حوزه/مدیر حوزه های علمیه گفت: شهادت فرزندان این مرز و بوم سخت است ولی این خونهای پاک به ویژه شهدای حادثه تروریستی دمشق، مبدأ تحولات بزرگی می شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری حوزه، آیت الله علیرضا اعرافی، مدیر حوزه های علمیه شامگاه شنبه ۲۵ فروردین ماه با حضور در منزل پاسدار شهید محسن صداقت، شهادت این مستشار نظامی ایرانی در حمله تروریستی رژیم صهیونیستی را به خانواده وی تسلیت گفت.

عضو شورای عالی حوزه های علمیه با بیان اینکه ظرفیت‌های انقلاب اسلامی در جهان بسیار زیاد است، تصریح کرد: برای مثال محور مقاومت در جهان غوغا به پا کرده و این تنها نقطه‌ای از ظرفیت‌های بی پایان انقلاب اسلامی است.

آیت‌الله اعرافی تأکید کرد: همه ما باید در درون، جبهه مستحکمی باشیم تا این امواج و ظرفیت‌های انقلاب خاموش نشود و خون شهدای معظم و ایستادگی خانواده معظم شهدا به عنوان پرچمداران جبهه حق علیه باطل تا سرنگونی رژیم های مستکبر و کودک کش، ثابت قدم و استوار خواهد بود.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه خطاب به حجت الاسلام والمسلمین صداقت(پدر شهید)، گفت: نهاد روحانیت در همه جا پرچمدار ایثار و مقاومت، همچنین فرهنگ و اندیشه است. خون همین شهدا است که اسلام، تشیع و انقلاب را مستحکم کرده و ریشه های آن را در عالم آبیاری کرده است.

در پایان این دیدار، آیت الله اعرافی با اهدای یک جلد کلام الله مجید و تابلوی تمثال امامین انقلاب از پدر شهید صداقت تقدیر کرد.

۳۱۳/۱۷

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha