یکشنبه ۳ تیر ۱۴۰۳ |۱۶ ذیحجهٔ ۱۴۴۵ | Jun 23, 2024
محسن اراکی

حوزه/ آیت الله اراکی عضو شورای عالی حوزه های علمیه در پیامی شهادت رئیس جمهور و هیئت همراه را تسلیت گفت.

به گزارش خبرگزاری حوزه، آیت الله اراکی عضو شورای عالی حوزه های علمیه در پیامی شهادت رئیس جمهور و هیئت همراه را تسلیت گفت:

بسم الله الرحمن الرحیم

إنَّا لِلَّهِ وَ إِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ

«مِنَ المُؤمِنینَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَیهِ فَمِنهُم مَن قَضیٰ نَحبَهُ وَمِنهُم مَن یَنتَظِرُ وَما بَدَّلوا تَبدیلًا»

شهادت قهرمان خدمت و سید مظلومان و مجاهدان در راه خدا آیت الله سید ابراهیم رئیسی و حضرت آیت الله آل هاشم و بزرگان خدمتگزار همراهشان را به همه امت اسلام و به ویژه به ملت بزرگ ایران تسلیت عرض میکنم.
تصادفی نیست که هشتمین رئیس جمهور ما در سالروز ولادت هشتمین امام ما به افتخار وصال محبوب نائل گردد. این شخصیت کم نظیر در راه خدمت اسلام و مردم جان خود را فدا کرد و بار دیگر خاطرات شهیدان بزرگ خدمت در این نظام را همچون شهید بهشتی، شهید رجائی، شهید باهنر، شهید قاسم سلیمانی و دیگر ستارگان آسمان شهادت و خدمت را تازه کرد.
از خدای بزرگ مسئلت داریم سایه پر برکت مقام معظم رهبری را بر سر این ملت و بر سر عموم جامعه اسلامی مستدام بدارد.
این ضایعه بزرگ را به حضرت ولیعصر ارواحنا فداه، مقام معظم رهبری و امت اسلامی به ویژه ملت بزرگ و سربلند ایران و حضرت آیت الله علم الهدی و همسر فاضله و بزرگوار این شهید عزیز و سایر بازماندگان ایشان تسلیت میگویم و از خدای بزرگ متضرعانه میخواهم این خسارت بزرگ را با کرمش جبران کند و گام های این ملت را به سوی قله های بلند پیشرفت استوار بدارد.

والسلام علینا و علی عبادالله الصالحین
محسن اراکی
۳۱ اردیبهشت ماه ۱۴٠۳
۱۱ ذی القعده ۱۴۴۵

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha