چهارشنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۹ |۷ شعبان ۱۴۴۱ | Apr 1, 2020
حجت الاسلام والمسلمین سید احمد حسینی خراسانی

حوزه/ عضو جامعه مدرسین از برگزارکننده گان مسابقه فوتبال در روز عصرگذشته تشکر کرد و اظهار داشت: برای روز گذشته نگرانی های بود ولی با بصیرت لازمی که در بین جوانان و جامعه است این خطر هم دفع و رفع شده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری «حوزه»، حجت الاسلام و المسلمین حسینی خراسانی امروز در مراسم عاشورای حسینی که با حضور حضرت آیت الله سبحانی،آیت الله مقتدایی، حجت الاسلام والمسلمین منتظری، دادستان کشور و اقشار مختلف مردم در  مؤسسه امام صادق(ع) در قم برگزارشد  با بیان اینکه  عاشوار روز تقابل حق و یاطل است گفت: روز عاشوار بر اساس اعتقادات شیعه،  روز عزا است.

عضو جامعه مدرسین ابراز داشت:  جبهه باطل برای از بین بردن نام امام حسین (ع) تا کنون هزار کتاب تالیف کرده تا اثبات کنند روز عاشورا روز عید است و این مباحث واستنادات را با استخدام راویان و مؤلفانی جعل کرده اند.

 حجت الاسلام و المسلمین حسینی خراسانی  گفت: دشمن تا جای پیش رفته که حتی گفته اند روزعاشوار روزه داری آن بسیار فضیلت دارد.

عضو جامعه مدرسین با تاکید بر اینکه رحجان را تنها برای مقابله با روز عاشورا جعل کرده اند، ابراز داشت: علمای وهابی و خطبای نماز جمعه مسجد الحرام در سخنان خود بارها بر ثواب روزه داری در روز عاشوار تاکید دارند.

حجت الاسلام و المسلمین حسینی خراسانی ابراز داشت: اگر دشمن تاکید بر روزه داری در روز عاشورا دارد در واقع با این نوع فعالیت به دنبال این هستند که بگویند این روز داری برای شادی است و گرنه کسی برای مصیبت روزه نمی گیرد.

عضو جامعه مدرسین با بیان این که صوم در روز عاشورا اصلا رحجان علمی ندارد، تاکید کرد: این حرکات دشمن کاملا هدف دار است و آنها می خواهند صومی که ابن مرجانه درست کرده بر صوم دین اسلام است، در مقابل هم قراردهند.

وی از برگزارکنندگان مسابقه فوتبال در روز عصرگذشته تشکر کرد و  اظهار داشت: برای روز گذشته نگرانی های بود، ولی با بصیرت لازمی که در بین جوانان و جامعه است این خطر هم دفع و رفع شد.

 

 

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =