یکشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۹ |۱۱ شعبان ۱۴۴۱ | Apr 5, 2020
فضای مجازی

حوزه/ جشنواره فعالان فرهنگی تبلیغی در فضای مجازی به همت مدیریت ارتباطات و بین الملل دانشگاه مجازی المصطفی برگزار می شود.

حجت الاسلام امینی گلستانی در گفتگو با خبرگزاری «حوزه»، ضمن اشاره به برگزاری  جشنواره فعالان فرهنگی در عرصه بین الملل  اظهارداشت: هدف از این برنامه ثبت نام تمامی افرادی است که در حوزه تبلیغ مجازی در عرصه بین الملل در جهت ارائه محتوای دینی و اسلامی  فعالیت دارند می باشد،

وی با بیان ضرورت و اهمیت پرداختن به مقوله تبلیغ در فضای مجازی ابراز داشت: دانشگاه مجازی در راستای فعالیت های مجازی خود با اهمیت خواندن این امر با فراخوان جشنواره یک هماوردی با تمامی فعالان فرهنگی دینی در عرصه فضای مجازی خواهد داشت که موجب شناسایی فعالان دغدغه مند می باشد. لذا از تمالمی علاقه مندان که در حوزه بین الملل به زبان های مختلف فعالیت دارند دعوت می شود، در حوزه گفتگو، تبلیغات بین الملل، تبیلغات سنتی و... شرکت کنند.

مسئول برگزاری جشنواره در پایان ضمن معرفی دانشگاه مجازی ابراز داشت: این دانشگاه در راستای فضای بین الملل فعالیت آموزشی که دارد بیش از 96 ملیت از کشورهای مختلف  در فضای مجازی دانش پژوه دارد.

گفتنی است: علاقه مندان جهت شرکت در این جشنواره می توانند با شماره تلفن  دانشگاه مجازی المصطفی02532114114 تماس بگیرند.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =