پنجشنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۰ | Apr 15, 2021
باقر درویش

حوزه/ باقر درویش خطاب به مؤسسه ملی حقوق بشر بحرین گفت: فراموش نکنید که دستاوردهای حقوق بشری که در همایش آینده خود در فوریه اعلام خواهید کرد همه دستاوردهایی موهوم درباره حاکمی است که تابعیت بسیاری از شهروندان اصیل بحرین را سلب کرده است.

به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری «حوزه»، باقر درویش رئیس انجمن حقوق بشر بحرین روز گذشته در صفحه توییتر خود نوشت: رژیم آل خلیفه به ابزارهای مختلف سرکوب مردم مانند سلب تابعیت و نقض حقوق مدنی و تبعید روی آورده است و هیچ حرمتی برای حقوق انسان ها قائل نیست.

وی خطاب به دبیرکل مؤسسه ملی حقوق بشر بحرین گفت: فراموش نکنید که دستاوردهای حقوق بشری که در همایش آینده خود در فوریه اعلام خواهید کرد همه دستاوردهایی موهوم درباره حاکمی است که تابعیت بسیاری از شهروندان اصیل بحرین را سلب کرده است.

درویش گفت: شما به این اقدام غیر قانونی حاکم بحرین افتخار می کنید و از سرپوش گذاشتن بر جنایت های آل خلیفه نیز شرم نمی کنید.

رئیس انجمن حقوق بشر بحرین در مورد مراسم خداحافظی افراد سلب تابعیت شده با خانواده های خود در حال تبعید از بحرین نیز خطاب به مؤسسه ملی حقوق بشر بحرین گفت: این صحنه ها بخشی از جنایت هایی است که شما همچنان بر آن سرپوش می گذارید.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 11 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8