دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ | Jun 14, 2021
 انقلابیون بحرین شهادت ۴ تن از شهروندان بحرین را تسلیت گفتند

حوزه/ جنبش آزادی و دموکراسی (حق) شهادت سه تن از شهروندان بحرین را بعد از اعلام کشته شدن آنان در روز یکشنبه، تسلیت گفت و مسئولیت آن را متوجه رژیم آل خلیفه دانست.

به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاریحوزه» ، جنبش آزادی و دموکراسی (حق) شهادت چهار تن از شهروندان بحرین را بعد از اعلام کشته شدن آنان در روز یکشنبه، تسلیت گفت و مسئولیت آن را متوجه رژیم آل خلیفه دانست.

منابع از شهادت «میثم علی ابراهیم، حسن علی عباس البحرانی، سید قاسم السید خلیل، سید محمود السید عادل» خبر دادند و این را بعد از ناپدید شدن این چهار نفر اعلام کردند.

جریان الوفاء الاسلامی، در بیانیه خود شهادت این چهار تن را تسلیت گفت و اشاره کرد: شهادت اینان، گواهی بر ظلم رژیم آل خلیفه و تروریست بودن آن است.

جنبش "حق" تصریح کرد: این شهدا تحت تعقیب دستگاه امنیتی آل خلیفه قرار داشتند که با هدف حذف آنان مورد هدف قرار گرفتند و این مسئله زندگی آنان را در داخل بحرین در معرض خطر و کشته شدن به دست نیرو های مرگ وابسته به رژیم مجرم آل خلیفه قرار داد.

این جنبش با اشاره به اینکه آن ها چاره ای جز یافتن راهی برای رسیدن به امنیت و فرار از دست مزدوران آل خلیفه و خشونت آن ها نداشتند، گفت: این شهدا باید در کنار شهدای وطن که در راه مقاومت در برابر خشونت و ظلم آل خلیفه جانشان را از دست دادند، قرار بگیرند؛ لذا باید در تشییع آنان مشارکت و با خانواده های آنان همبستگی شود.

برخی از گروه های انقلابی، شهادت شهروندان بحرینی را که سعی داشتند از مرز دریایی خارج شوند و از طرف دستگاه امنیتی آل خلیفه مورد هدف قرار گرفته شدند، تسلیت گفتند.

مقامات رسمی بحرین شهادت این چهار تن را تکذیب کرده است این درحالی است که برخی از منابع از کشته شدن این چند تن توسط نیرو های آل خلیفه و انداختن جسد آنان به دریا برای پنهان کردن جنایت خبر دادند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 12 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8