دوشنبه ۲۶ مهر ۱۴۰۰ |۱۱ ربیع‌الاول ۱۴۴۳ | Oct 18, 2021
علمای بحرین

حوزه/علمای بحرین با صدور بیانیه ای به مناسبت سالگرد هجوم خونین نیرو های آل خلیفه به شهرک الدراز و محل سکونت آیت الله عیسی قاسم، اشاره کردند: جنایت های رژیم در آن هجوم، فراموش نشدنی است و سرنوشت ملت صبور پیروزی و موفقیت است.

به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری«حوزه»، علمای بحرین با صدور بیانیه ای به مناسبت سالگرد هجوم خونین نیرو های آل خلیفه به شهرک الدراز محل سکونت آیت الله عیسی قاسم، اشاره کردند: جنایت های رژیم در آن هجوم فراموش نشدنی است و سرنوشت ملت صبور پیروزی و موفقیت است.

متن بیانیه به شرح زیر است:

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ

﴿مِنَ الْمُؤْمِنِينَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَيْهِ فَمِنْهُمْ مَنْ قَضَى نَحْبَهُ وَمِنْهُمْ مَنْ يَنْتَظِرُ وَمَا بَدَّلُوا تَبْدِيلًا﴾ الأحزاب ٢٣

حماسه میدان "الفداء" یکی از روز هایی است که باید در وجدان ملت و وطن جاودانه شود؛ چرا که در آن روز بهترین مردم کشور برای دفاع از دین و رهبر معنوی خود آیت الله عیسی قاسم تا پای جان رفتند و کفن پوشان و در شرایط بسیار سخت و محاصره نیروهای امنیتی وارد میدان شدند.

امّا عزم و اراده آنان سست نشده و بیش از یک سال است که شب و رور از دین و وطن پاسداری می کنند.

کشور در آن حمله خونین در آستانه یک پرتگاهی بود که هیچ کس جز خداوند نمی دانست چه به سر آن می آید و هیچ کس نمی توانست پیش بینی کند که اگر مسئله و مشکلی برای رهبر و تکیه گاه کشور و حافظ و پاسدار شریعت پیش می آمد، اوضاع به چه صورت می شد.

ما امروز مدیون این جوانانی هستیم که به پروردگارشان ایمان آوردند و آن حماسه ی زیبا را آفریدند. برخی از آنان به مدال شهادت دست یافتند و بعضی از آنان همچنان با جراحت دست و پنجه نرم می کنند، برخی دیگر در اسارت یا تحت تعقیب دادگاه ظالم هستند و بعضی دیگر آتش زیر خاکستر هستند.

ما پیشانی بلند شما را می بوسیم و خداوند را سپاس می گوییم که در میان این ملّت افراد مؤمن و صادقی همچون شما هستند. به وسیله شما اسلام عزتمند خواهند ماند و کشور از امنیت و آرامش بهره مند خواهد شد.

کشتار مردم شهرک "الدراز" و جنایت های رژیم فاسد آل خلیفه، هیچ وقت فراموش نخواهد شد و باید جنایت کار مورد مجازات قرار گیرد و به اذن الهی از مجازات در امان نخواهد بود.

ادامه محاصره منزل آیت الله عیسی قاسم و هدف قرار دادن آن از سوی رژیم آل خلیفه به معنی این است که همچنان خطر دین و کشور را تهدید می کند و هر کس که می تواند باید برای یاری آماده باشد.

در این یادبود جاویدان، به پایداری ملت صبور و ثبات آن در مطالبه حق و عدالت درود می فرستیم و ما اطمینان داریم که بدون شک، سرنوشت ملت صبور ما پیروزی و موفقیت است و آنان که در برابر حق و اصلاح می ایستند، سرنوشتشان خواری در دنیا و عذاب دردناک آخرت است.

وَالْحَمْدُ لِلَّهِ رَبِّ الْعَالَمِينَ

علمای بحرین

7 رمضان 1439هـ

23 مه 2018 م

2 خرداد 1397

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 9 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8