یکشنبه ۱۰ مرداد ۱۴۰۰ | Aug 1, 2021
آیت الله جواد فاضل

حوزه/ عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: امروز حوزه و در رأس آن مراجع معظم تقلید و علما از وضع معیشت مردم ناراحت و در رنج هستند، طلاب نیز از ضعیف ترین اقشار جامعه هستند که ۹۰ درصد آنان زیر خط فقر قراردارند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری«حوزه»، آیت الله محمدجواد فاضل لنکرانی، امروز در دیدار سردار مجتبایی فرمانده انتظامی استان قم، با تقدیر و تشکر از فعالیت های صورت گرفته از سوی نیروی انتظامی استان قم گفت: لازم است از فعالیت ها و زحمات نیروی انتظامی در برهه های حساس مخصوصا دی ماه سال گذشته تقدیر و تشکر ویژه ای شود چرا که این نهاد دقیق تر از ده های اول انقلاب اسلامی عمل کرد و به خوبی تجمعات را مدیریت کرد.

وی افزود: بخشی از این تجمعات مردمی به خاطر گرفتاری های اقتصادی مردم است که لازم است هر چه سریعتر مسئولین به این امور رسیدگی کنند و وضع معیشت مردم بهبود یابد اما بخش دیگری نیز سوء استفاده دشمنان اسلام و انقلاب است.

رئیس مرکز فقهی ائمه اطهار(ع) با اشاره به اینکه حوزه و روحانیت همواره درکنار مردم بوده  و است خاطر نشان ساخت: امروز حوزه و در راس آن مراجع معظم تقلید و علما از وضع معیشت مردم ناراحت و در رنج هستند  و در این جهت همسو و همراه مردمند؛ همچنین باید دانست که خود طلاب نیز از ضعیف ترین اقشار جامعه هستند؛ اما متاسفانه مردم نگاهشان به عده معدودی از روحانیون صاحب منصب است،اما باقی طلاب و روحانیونی که ۹۰درصد آنها زیر خط فقر زندگی می کنند را نمی بینند.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با  اشاره به توطئه های همیشگی دشمنان اسلام تاکید کرد:  دشمن  برای دین و دنیای مردم دلسوزی نمی کند؛ بلکه هدف دشمن  برگشت به تسلط قبل از انقلاب اسلامی ایران است  و خوشبختانه مردم ما نیز این را به خوبی می دانند.

استاد حوزه علمیه قم گفت: برای همه ما روشن است که نیروی انتظامی، قوی، دلسوز و همیشه در صحنه است و مسائل و مشکلات را به خوبی مدیریت می کند و لازم است همگان به خصوص مردم قم از نیروی انتظامی استان قم و شخص فرمانده این نیرو در قم تقدیر و تشکر نمایند.

 

 

۳۱۳/۳۲

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8