جمعه ۳ بهمن ۱۳۹۹ | Jan 22, 2021
ویژه نامه الکترونیکی

حوزه/ به همت پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر استاد حسین انصاریان به نشانی www.erfan.ir ویژه‌نامه الکترونیکی «غدیر» از هم اکنون بر روی پیشخوان فضای مجازی منتشر شد.

به گزارش خبرگزاری حوزه   این ویژه‌نامه در چهار بخش اصلی ده‌ها عنوان مطلب مفید و ارزشمند را درباره عید ولایت و امامت، همچنین اهمیت روز عید غدیر برای مخاطبین خود تببین می کند.

برپایه این گزارش:  «مقالات»، «عکس نوشته‌ها»، «فرازی از خطبه غدیر» و «فضلیت و اعمال غدیر» از جمله عناوین اصلی این ویژه نامه است که هر کدام به موضوعات متنوع دیگری می پردازد و  علاقه‌مندان با مراجعه به این ویژه نامه مناسبتی می‌توانند موضوعات دیگری همچون؛ «دو شاخصه برای پیروان مولای غدیر»، «اولین مخالف غدیر چگونه عذاب شد؟»، «نقش غدیر در هدایت بشر»، «خلافت بلافصل امیرمؤمنان علی(ع)»، «غدیر چشمه جوشان حق»، «رابطه متقابل امیرمؤمنان(ع) و حق - بخش دوم» و«رابطه متقابل امیرمؤمنان(ع) و حق - بخش اول» را در بخش مقالات مورد مطالعه قرار دهند.

خاطر نشان می شود: در بخش «عکس نوشته‌ها» و «فرازی از خطبه غدیر» می‌توانند با نکاتی از جمله؛ «ولایت و رهبری امت»، «ولایت امیرالمؤمنین(ع)»، «ولایت علی بن ابی طالب(ع)» و«غدیر اکمال دین» همچنین؛ «متن کامل خطبه غدیر خم با ترجمه فارسی» و «ابلاغ ولایت امیرالمومنین(ع) ۴-۱» آشنا شوند.

همچنین «فضیلت و اعمال غدیر» از دیگر عناوین اصلی این ویژه نامه می باشد که مخاطبین در این بخش می‌توانند با سه بخش فضایل، اعمال، برکات و ارزش های معنوی و مبارک این روز آشنا شوند.

313/32

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 5 =

نظرات

  • اصغر IR ۱۸:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۷
    0 0
    خوب
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8