سه‌شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ | May 18, 2021
دیدار نماینده ولی فقیه در سپاه با مدیران شبکه رادیویی معارف

حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین حاجی صادقی در دیدار با مدیران شبکه رادیویی معارف گفت: رادیو معارف یکی از رسانه های موفق در حوزه معارف اسلامی و دفاع مقدس است.

به گزارش خبرگزاری حوزه حجت الاسلام والمسلمین حاجی صادقی، نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در جلسه ای با مدیران رادیو معارف، خواستار تعامل این رسانه دینی با حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسداران شد.

حجت الاسلام حاجی صادقی رادیو معارف را یکی از رسانه های موفق در حوزه معارف اسلامی و دفاع مقدس دانست که توانسته است نقش بسیار مطلوبی در جامعه ایجاد کند و مخاطبان خوبی را از قشر فرهیخته و تأثیرگذار جذب کند.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران گفت: می توانیم با تولید برنامه ها در حوزه دشمن شناسی به ارتقاء سطح بینش سیاسی و دینی مخاطبان کمک کنیم.

در ادامه این نشست کاویانی، سرپرست رادیو معارف گزارشی از فعالیت های این رسانه دینی در تولید برنامه های با موضوع دفاع مقدس، بیداری اسلامی و دشمن شناسی ارائه داد و آمادگی رادیو معارف را برای تعامل بیشتر این دو مجموعه اعلام داشت.

مدیر رادیو محرم همچنین از فعالیت رادیو محرم و اهداف و مأموریت این رادیو نکاتی را بیان کرد.

دراین جلسه راه های همکاری و هم افزایی نهاد نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسداران با رادیو معارف بررسی شد و موضوعاتی از قبیل آموزش رادیویی برای کارکنان و خانواده های سپاه و ساخت برنامه های مستد رادیویی نیز در این جلسه مطرح شد.

در ادامه نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ضمن بازدید از بخش های مختلف رادیو معارف و رادیو محرم، در برنامه «حماسه پایداری» که در هفته دفاع مقدس از رادیو معارف پخش می شود به عنوان کارشناس برنامه حضور یافت.

313/60

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8