جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۹ | Jul 10, 2020
کد خبر: 864175
۲۵ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۶
ترافیک

حوزه/ معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری ایلام در همایش «طلاب؛ یاران فرهنگ ترافیک»، گفت: آستانه تحمل مردم پایین آمده و شهروندان باید مهارت هایی چون مهار خشم، ارتباطات، احترام به قوانین و رعایت هنجارهای عمومی از جمله ترافیک را فرا بگیرند.

به گزارش خبرگزاری «حوزه» از ایلام، محمد نوذری، روز دوشنبه در همایش «طلاب یاران فرهنگ ترافیک»، در ایلام گفت: آستانه تحمل و گفتمان در مردم در جامعه کنونی ما پایین آمده و شهروندان باید مهارت هایی چون مهار خشم، ارتباطات، احترام به قوانین و رعایت هنجارهای عمومی از جمله ترافیک را فرا بگیرند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری ایلام، مسائل اجتماعی و فرهنگی  را تاثیرگذار بر سایر ابعاد چون سیاست و اقتصاد برشمرد و یادآور شد: یکی از مصادیق بارز دشمن داخلی یک جامعه همان عدم رعایت قوانین از سوی شهروندان است، چرا که پایبندی به نظم و مقررات موجب آرامش روانی جامعه می شود.

نوذری، به موضوع ورود طلاب به عرصه ترویج فرهنگ ترافیک اشاره کرد و افزود: تاثیر نفوذ کلام روحانیون با توجه به قداستی که همواره در بین مردم داشته اند بسیار بیشتر از قوای قهریه و مسئولان اجرایی است، چرا که اقشار مختلف جامعه از کلام روحانیون و علما حرف شنوی بیشتری دارند.

وی در مورد نقش موثر و پررنگ پلیس برقراری نظم، بازگشایی گره های ترافیکی و تامین امنیت جاده ها در همایش بزرگ اربعین نیز اظهار کرد: طلاب در کنگره اربعین امسال باید در ترویج فرهنگ ترافیک در بین مسافران حضوری گسترده داشته باشند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری ایلام گفت: رعایت هنجارها و قوانین اجتماعی و تقویت فرهنگ های جامعه پایه و اساس ایجاد نظم سیاسی، اقتصادی و دینی است و موجب ایجاد آرامش پایدار می شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 4 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8