یکشنبه ۴ آبان ۱۳۹۹ | Oct 25, 2020
زنان انقلابی بحرین

حوزه/ جمعیت الوفاق بحرین با انتشار بیانیه ای خطاب به بانوانی که در کشورهای مختلف مسئولیتی دولتی بر عهده دارند از آنها خواست برای آزادی زنان انقلابی و بی گناه بحرینی که در زندان به سر می برند اقدامی انجام دهند.

به گزارش گروه ترجمه خبرگزاری حوزه جمعیت الوفاق بحرین با انتشار بیانیه ای خطاب به بانوانی که در کشورهای مختلف مسئولیتی دولتی بر عهده دارند از آنها خواست برای آزادی زنان انقلابی و بی گناه بحرینی که در زندان به سر می برند اقدامی انجام دهند.

الوفاق به طور ویژه خطاب به کولیندا گرابار-کیتاروویچ رئیس جمهور کشور کرواسی و کرستی کالیولاید رئیس جمهور کشور استونیا و بیدای دوی بندری رئیس جمهور نپال و ارنا سولبرگ نخست وزیر نروژ و آنگلا مرکل صدر اعظم آلمان خواست برای آزادی زنان بی گنا و انقلابی بحرینی که فقط به سبب بیان نظر خود زندانی شده اند اقدامی انجام دهند.

الوفاق همچنین از خانم گابریلا کوئواس بارون رئیس اتحادیه بین المجالس جهانی نیز خواست به خاطر موقعیت سیاسی مهمی که دارد در این زمینه اقدامی انجام دهد، زیرا 6 نفر از بانوان انقلابی بحرین فقط به سبب درخواست آزادی و دموکراسی در زندان به سر می برند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 8 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8