یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ | Sep 20, 2020
سردار یعقوب سلیمانی

حوزه/ فرمانده قرارگاه راهیان نور سپاه و بسیج گفت: همه ساله با آغاز حرکت حماسی زائران اربعین حسینی به کربلا، راهیان نور در اختیار زائران اربعین حسینی قرار می گیرد.

به گزارش خبرگزاری «حوزه» از کرمانشاه، سردار یعقوب سلیمانی، فرمانده قرارگاه راهیان نور سپاه و بسیج، ضمن بازدید از مرز خسروی در استان کرمانشاه اظهار داشت: مرز خسروی از روز دوشنبه ۱۵ مهرماه بازگشایی شده است و زائران اربعین حسینی می توانند با کمال آرامش و آسایش از این مرز به عتبات عالیات اعزام شوند.

وی ادامه داد: همه ساله با آغاز حرکت حماسی زائران اربعین حسینی به کربلا، تمام امکانات اسکان، تغذیه، حمل و نقل و... راهیان نور در اختیار زائران اربعین حسینی قرار می گیرد.

سردار سلیمانی با اشاره به امکانات مهیا شده در مرز خسروی برای استقبال از زائران حسینی تصریح کرد: ایستگاه های صلواتی زیادی در مرز خسروی راه اندازی شده اند تا پذیرایی از زائران حسینی را انجام دهند و از طرفی دیگر، ظرفیت ۷هزار نفری جهت اسکان زائران اربعین حسینی در مرز خسروی مهیا شده است.

فرمانده قرارگاه راهیان نور سپاه و بسیج با اشاره به اینکه برگزاری مراسم اربعین حسینی یکی از باشکوه ترین حماسه های ماندگار از سوی شیعیان جهان اسلام است، گفت: ان شاءالله بار دیگر وحدت و همبستگی مسلمانان و شیعیان را به جهان نشان داده خواهد شد و یقینا چنین گردهمای میلیونی و عظیمی، پیامی مهم برای مستکبران عالم انعکاس می دهد و آن اینکه، سیاست های آنان در قبال تفرقه افکنی در میان مسلمانان با شکست روبرو شده است.

وی در پایان افزود: امیدوارم امسال هم شاهد حماسه ای ماندگار از سوی زائران اربعین حسینی باشیم و عشق و دلدادگی به سالار شهیدان علیه السلام را بار دیگر به جهان مخابره نماییم.

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 8 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8