پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ | Aug 6, 2020
نماینده ولی فقیه در کردستان

حوزه/ نماینده ولی فقیه در کردستان گفت: اعتیاد به مواد مخدر از آفات جامعه اسلامی به شمار می‎رود و انتظار می‌رود ائمه جمعه و جماعات قبل از خطبه‌های نماز به سخنرانی در این زمینه جهت آگاه‌سازی جامعه بپردازند.

به گزارش خبرگزاری «حوزه» از سنندج، به نقل از روابط عمومی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان کردستان، حجت الاسلام و المسلمین سید محمد حسینی شاهرودی، در دیدار با مدیرکل دفتر حقوقی ستاد مبارزه با مواد مخدر و دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر کردستان، اظهار داشت: مبحث اعتیاد و آسیب‌های اجتماعی در جامعه به بحث بسیار مهمی تبدیل شده است و ما همیشه از اینکه آمار معتادان استان بالا برود و هر لحظه ستون‌های خانواده را به لرزه درآورد بسیار نگرانیم.

نماینده ولی فقیه در کردستان افزود: از طرفی نیز خرسندیم که استان ما جزو استان‌های پاک کشور است و البته نباید این مسئله ما را از توجه ویژه به این امر غافل کند.

حجت الاسلام والمسلمین حسینی شاهرودی با اشاره به اینکه متاسفانه به علت حضور قدرت‌های فرامنطقه‌ای در کشور افغانستان، مردم این کشور به کشت هر چه بیشتر خشخاش روی آورده‌اند، ادامه داد: می‌طلبد بیش از پیش در حوزه مقابله تلاش کنیم چرا که ما در زمینه مواد مخدر شهدای بسیاری تقدیم نظام و انقلاب اسلامی کرده‌ایم و این نشان دهنده این است که اگر ایران در این راه، مبارزه نمی‌کرد اکنون وضعیت بسیار وخیم‎تر از حال حاضر بود.

نماینده ولی فقیه در کردستان در پایان سخنان خود خاطرنشان ساخت: اعتیاد به مواد مخدر از آفات جامعه اسلامی به شمار می‎رود و انتظار می‌رود ائمه جمعه و جماعات قبل از خطبه‌های نماز به سخنرانی در این زمینه جهت آگاهسازی جامعه بپردازند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 8 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8