سه‌شنبه ۸ مهر ۱۳۹۹ | Sep 29, 2020
تقدیر از رابطین فعال در سومین نشست

حوزه/ در سومین نشست رابطان کمیته های استانی ستاد همکاری های حوزه و آموزش و پرورش از رابطان برتر کمیته های استانی تقدیر به عمل آمد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری حوزه از خراسان رضوی، ‌ پس از ارزیابی فعالیت های رابطان کمیته های همکاری در مراکز استانها، رابطان شش استان  حائز رتبه برتر در شاخص هایی چون؛ هماهنگی با دبیر خانه مرکزی، اطلاع رسانی به موقع از فعالیت ها، برنامه ریزی برای تشکیل جلسات و نشست کمیته های استانی و سرکشی از کمیته های شهرستانی و نیز ابتکارات بومی برای جذب دانش آموزان به مسائل دینی و اخلاقی و نیز زمینه حضور روحانیون در مدارس و واحد های آموزشی شدند.  

بر پایه این گزارش، در این نشست از آقایان و خانم ها سید مجتبی طباطبایی از استان مرکزی، محمد حسین مرادی از خراسان رضوی، عباس امیدی از فارس، محمد صادق زاده از آذربایجان شرقی، فرخ لقا چهره نگار از هرمز گان و حسن برخورداری از لرستان به عنوان رابطان فعال و برتر کمیته های همکاری استانها توسط مشاور عالی وزیر و دبیر ستاد همکارها از آنان  تجلیل و تقدیر به عمل آمد.  

گفتنی است، رابطان کمیته های همکاری حوزه و آموزش و پرورش از نیروهای فعال در عرصه امور تربیتی و ادارات کل قرآن و عترت می باشند که با توافق مسئولان حوزه و آموزش و پرورش امور هماهنگی و اداری و نیز پیگیری برنامه های کمیته های استانی را بر عهده دارند.

انتهای پیام  ۳۱۳/۱۷

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8