یکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ | May 31, 2020
شیخ نعیم قاسم معاون دبیرکل حزب الله لبنان

حوزه/ شیخ نعیم قاسم گفت: خواهان دولت نجات بخش و اصلاحگری هستیم که همه اقشار بتوانند در آن مشارکت کنند و حقوق آنان را رعایت کند و با قانون گذاری فوری و راهبردی از این حقوق حمایت نماید.

به گزارش گروه ترجمه خبرگزاری «حوزه»، شیخ نعیم قاسم معاون دبیرکل حزب الله لبنان در مراسم جشن تکلیف مدارس "الغدیر" گفت: خواهان دولت نجات بخش و اصلاحگری هستیم که همه اقشار بتوانند در آن مشارکت کنند و از خشم مردم عبرت بگیرد و حقوق آنان را رعایت کند و با قانون گذاری فوری و راهبردی از این حقوق حمایت کند.

دولت باید مطابق سیاست های اقتصادی و اجتماعی عمل کند

وی افزود: این دولت باید مطابق سیاست های اقتصادی و اجتماعی عمل کند و اشتغال زایی، توجه به کشاورزی و صنعت، توقف غارت اموال و فساد را در دستور کار قرار دهد و با مفسدان و کسانی که کشور را به ویرانی می کشانند، مسامحه نداشته باشد.

معاون دبیرکل حزب الله مهمترین وظیفه دولت جدید را سیاست های مالی و نقدی دانست و گفت: این عاقلانه نیست که شهروندان به بهانه های مختلف از برداشت پول از بانک محروم شود.

آنچه از رسانه ها در خصوص ساختار دولت می شنوید، درست نیست

شیخ قاسم تصریح کرد: تمام آنچه از رسانه ها در خصوص ساختار دولت می شنوید، درست نیست و هنوز در خصوص ساختار آن تصمیمی نگرفتیم.

وی ادامه داد: منتظر هستیم که رئیس دولت تعیین شود تا فراکسیون های مجلس با او در خصوص ساختار دولت رایزنی کنند؛ چرا که دولت یک شخص نیست بلکه یک گروهی هستند که تصمیم می گیرند، لذا نباید انتخاب آن مطابق سلیقه یکر نفر باشد، بلکه باید با توافق فراکسیون های مختلف و سیاست های مطلوب باشد.

عضو ارشد حزب الله بیان داشت: إن شاء الله مرحله آینده، مرحله تشکیل دولت خواهد بود؛ چرا که کشور دیگر تحمل ندارد و وضعیت اجتماعی و اقتصادی بسیار وخیم شده است.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 12 =