پنجشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۹ |۱۵ شعبان ۱۴۴۱ | Apr 9, 2020
ترور سردار شهید سلیمانی

حوزه/ شبکه آمریکایی "فاکس نیوز" اعلام کرد: عناصر نیروهای ویژه آمریکا، کاروان شهید سردار قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس را به هنگام خروج از فرودگاه بغداد و اندکی قبل از ترورش تعقیب کرده و سپس به موقعیت حمله رسیدند و از آن عکس گرفتند.

به گزارش گروه ترجمه خبرگزاری «حوزه»، شبکه آمریکایی "فاکس نیوز" اعلام کرد: عناصر نیرو های ویژه آمریکا، کاروان شهید سردار قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس را به هنگام خروج از فرودگاه بغداد و اندکی قبل از ترورش تعقیب کرده و سپس به موقعیت حمله رسیدند و از آن عکس گرفتند.

این شبکه افزود: نیرو های ویژه آمریکایی موجود در عراق کاروان سردار سلیمانی را به هنگام هدف قرار گرفتن آن از سوی هواپیمای بدون سرنشین آمریکا تعقیب می کردند و این حمله منجر به ترور سردار سلیمانی و نه نفر دیگر از جمله ابو مهدی المهندس جانشین فرمانده حشد الشعبی شد.

شبکه فاکس نیوز اشاره کرد: سربازانی که کاروان سردار سلیمانی را به هنگام خروج از فرودگاه بین المللی بغداد تعقیب می کردند، در فاصله کمتر از دو کیلومتری آن حرکت می کردند و هنگامی که این کاروان هدف پهباد آمریکایی قرار گرفت، این سربازان طی یک یا دو دقیقه به مکان رسیدند و خسارت ناشی از حمله را ارزیابی کردند و عکس هایی از آن گرفتند.

فاکس نیوز با بیان اینکه به تصاویری از ما بعد حمله پهباد به دست آورده، گفت: این تصاویر از نزدیک پیکر سردار سلیمانی گرفته شده که بسیار متلاشی شده و اعضای آن از بین رفته است و تصویر دیگر نشانگر پیکر سردار سلیمانی است که در کنار خودرویی که از آن استفاده می کرده، در حال سوختن است.

به گفته این شبکه، نیرو های آمریکایی پیکر سردار سلیمانی را از مکان حادثه بیرون کشیده و قبل از اینکه هویت سردار سلیمانی به صورت رسمی تعیین بشود، آتش را خاموش کرده و عکس هایی از وسایل شخصی سردار سلیمانی گرفتند که شامل کتاب های شعر، پول نقد، اسلحه هفت تیر و تفنگ است.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 3 =