دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۹ | Nov 30, 2020
موزه

حوزه/ مدیر موزه آستان مقدس کریمه اهل‌بیت(س) از تهیه بیش از ۱۰۰ پایان‌نامه دانشگاهی با بهره‌مندی از آثار این موزه یاد کرد و گفت: با اساتید دانشگاه‌های مختلف استان قم ارتباط‌گیری مورد نیاز را رقم زده تا بتوانیم دانشجویان را به سمت موزه حرم مطهر سوق دهیم.

به گزارش خبرگزاری حوزه، حجت‌الاسلام علی فتح‌الله زاده طی گفت‌وگویی با اشاره به ظرفیت‌های موزه آستان مقدس کریمه اهل‌بیت(س) اظهار کرد: معرفی موزه آستان مقدس یکی از مهم‌ترین اهداف این موزه است که امیدواریم مجموعه‌های مختلف استان قم بتوانند در این راستا با آستان مقدس مشارکت کنند.

مدیر موزه آستان مقدس کریمه اهل‌بیت(س) گفت: با تعداد قابل توجهی از اساتید دانشگاه‌ها از جمله دانشگاه قم و دانشگاه علمی کاربردی شفیعه ارتباط‌گیری مورد نیاز را رقم زده تا بتوانیم دانشجویان را به سمت استفاده از آثار موزه برای تهیه پایان‌نامه‌ها رقم بزنیم.

وی از تهیه مقالات، پژوهش‌ها و فعالیت‌های تفصیلی با استفاده از آثار موزه با همکاری دانشجویان کارشناسی ارشد به بالا یاد کرد و گفت: با مشارکت این افراد می‌توانیم پشتوانه علمی آثار را غنی کنیم.

حجت‌الاسلام فتح‌الله زاده اضافه کرد: این فعالیت در گذشته نیز بوده و تاکنون بیش از ۱۰۰ پایان‌نامه با استفاده از آثار موزه ارائه شده است اما با پیگیری‌های اخیر امیدواریم بتوانیم این آمار را به صورت قابل توجهی افزایش دهیم.

وی گفت: موزه آستان مقدس کریمه اهل‌بیت(س) پاسخ‌گوی نیاز دانشجویان مرتبط با موزه است که می‌توانند با سادگی و سهولت از آثار این موزه استفاده کنند درحالی‌که دانشجویان برای دست‌یابی به نظیر این آثار باید تلاش‌های مختلفی در کشور و گاهی خارج از کشور داشته باشند تا بتوانند پژوهش‌ها و پایان‌نامه‌های خود را تکمیل کنند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 0 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8