چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹ | May 27, 2020
مسابقه رسالت بی انتها

حوزه/ مدیر کل امور فرهنگی جامعه الزهرا(س) با بیان اینکه آخرین مرحله از سلسله ‌مسابقات پنج‌ مرحله‌ای «رسالت بی‌انتها» ویژه بانوان طلبه جامعه‌الزهرا علیهاالسلام برگزار می‌شود، گفت: این مسابقه روزهای ۱۵ تا ۱۷ اسفند به صورت آنلاین و از طریق ورود به سامانه دانش پژوهان برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری حوزه، سیده ربابه داودالموسوی  با اشاره به برگزاری آخرین مرحله از سلسله ‌مسابقات پنج‌ مرحله‌ای «رسالت بی‌انتها» ویژه بانوان طلبه جامعه‌الزهرا علیهاالسلام، عنوان کرد: سلسله‌مسابقات پنج‌مرحله‌ای «رسالت بی‌انتها» از مجموعه کتب «نقش و رسالت زن» با موضوعات مختلف برگرفته از بیانات رهبر معظم انقلاب مدظله‌العالی گردآوری شده است.

مدیر کل امور فرهنگی اظهار داشت: پنجمین مرحله مسابقه از جلد چهارم این مجموعه با عنوان «جایگاه و مسائل زنان در فرهنگ اسلام و تجدد» به مناسبت ایام شهادت بانوی دو عالم، حضرت فاطمه زهرا سلام‌الله‌علیها انتخاب شده است.

داودالموسوی با اشاره به جدول زمان‌بندی این برنامه فرهنگی، فرصت مطالعه این کتاب را تا ۱۴ اسفند اعلام کرد و گفت: این مسابقه روزهای ۱۵ تا ۱۷ اسفند به صورت آنلاین و از طریق ورود به سامانه دانش پژوهان برگزار می‌شود.

وی در پایان یادآور شد: اعلام برگزیدگان همزمان با میلاد باسعادت منجی عالم بشریت حضرت صاحب الزمان ارواحنا فداه خواهد بود که به نفر اول این مسابقه کارت هدیه یک میلیون ریالی، نفر دوم کارت هدیه ۷۰۰ هزار ریالی و نفر سوم کارت هدیه ۵۰۰ هزار ریالی اهدا خواهد شد.

طلاب می‌توانند در صورت ضرورت با شماره تلفن ۰۲۵۳۲۱۱۲۴۲۶ تماس بگیرید.

۳۱۳/۶۱

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 0 =