چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ | Aug 5, 2020
پرس تی وی

حوزه/ برنامه این هفته «داخل اسرائیل» (Israel Inside) در شبکه پرس تی وی به بحث و بررسی پیرامون نقش رژیم صهیونیستی در ترور سردار سلیمانی می پردازد.

به گزارش خبرگزاری حوزه، این برنامه به تهیه کنندگی حسین الشیماری ضمن بررسی واکنش رژیم صهیونیستی در قبال شهادت سردار قاسم سلیمانی در عراق، ترس در میان مردم این رژیم نسبت به آغاز یک جنگ و انتقام مقاومت از آنها را مورد نقد و تبادل نظر قرار می دهد.

این برنامه در ادامه با نگاهی به نقش سردار قاسم سلیمانی در نقش برآب کردن نقشه ها و اقدامات جنایتکارانه رژیم صهیونیستی و آمریکا در منطقه و به طور خاص فلسطین، لبنان و سوریه به واکاوی نقش رژیم صهیونیستی در کمک به آمریکا برای ترور سردار سلیمانی خواهد پرداخت.

در این برنامه همچنین احتمال بروز رویارویی ایران و رژیم صهیونیستی در منطقه در پی تداوم اقدامات رژیم صهیونیستی علیه ایران مورد واکاوی قرار گرفته و مروری بر سخنان بنیامین نتانیاهو بعد از حمله هوایی ایران به پایگاه های آمریکا در عراق صورت می گیرد.

نگاهی به اظهارات سد حسن نصرالله در قبال رژیم صهیونیستی و اقدامات جنایتکارانه این رژیم در منطقه و بررسی اظهارات کاتز، وزیر امور خارجه اسرائیل و تهدید وی مبنی بر ترور سید حسن نصرالله از دیگر محورهای مورد بررسی در این برنامه به شمار می رود.

برنامه «داخل اسرائیل» چهارشنبه 28 اسفند ساعت 08:00 به وقت تهران به مدت 25 دقیقه از شبکه پرس تی وی پخش می شود.

تکرار این برنامه چهارشنبه ساعت 21:00 ، پنجشنبه ساعت 15:00، جمعه ساعت 19:00، دوشنبه ساعت 18:20 و سه شنبه ساعت 21:00 پخش خواهد شد.

313/60

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8