پنجشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۹ |۱۵ شعبان ۱۴۴۱ | Apr 9, 2020
حجت الاسلام و المسلمین عبادی

حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان خراسان جنوبی گفت: امروز در جریان مبارزه با ویروس منحوس کرونا یک جبهه مبارزاتی قابل توجهی در حوزه های نظامی، فرهنگی، فکری و اقتصادی شکل گرفته است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری حوزه در بیرجند، حجت الاسلام والمسلمین سید علیرضا عبادی، پیش از ظهر امروز در دیدار نوروزی با جمعی از مسئولان دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی با تبریک سال نو و اعیاد ماه رجب، گفت: اتفاقات اخیر(بیماری کرونا) در آن برکات و خیراتی وجود دارد که نشانه های آن را در کارهای ایثارگرانه و غیره مشاهده می کنید.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به اینکه انسان یک موجود مختار و انتخابگر است، افزود: انسان با عقل و ایمان می تواند زاویه خیر هر کاری را شناسایی و از آن بهره بردای کند.

حجت الاسلام والمسلمین عبادی در ادامه با اشاره به این آیه از قرآن کریم «وَ لَنَبْلُوَنَّکُمْ بِشَیْ‏ءٍ مِنَ الْخَوْفِ وَ الْجُوعِ وَ نَقْصٍ مِنَ الْأَمْوالِ وَ الْأَنْفُسِ وَ الثَّمَراتِ وَ بَشِّرِ الصَّابِرینَ» بیان داشت: هر کسی که در عمل، بصیرت، فکر، اخلاق و سیاست خود پایمردی و مقاومت کند و از آن بهره برداری صحیحی کند، آنگاه مورد بشارت قرار می گیرد.

وی با اشاره به اقدامات صورت گرفته در جریان مبارزه با بیماری کرونا، اضافه کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی براساس مسئولیت انسانی، اسلامی، ایمانی، الهی و قانونی خود در هر کجایی که لازم بوده است به مانند یک پدر و مادر دلسوز حضور مؤثری داشته که از جمله آن می توان در اقدامات نظامی، اقتصادی، بهداشت و درمان، کمک به فقرا و صحنه های حوادث اشاره کرد و این سعادتی است که شما از آن بهره مند هستید.

وی در بخشی از سخنان خود به مسأله بصیرت در اتفاقات اخیر اشاره کرد و گفت: این اتفاق اخیر یک ظرفیت برای مردم با بصیرت بود تا دوست را از دشمن تشخیص دهند.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی در ادامه با بیان اینکه در حوادث مختلف می توان دوست نماها را از بقیه جدا ساخت، افزود: دوستان واقعی همان هایی هستند که امروز در حال کمک به مردم می باشند و در این شرایط بهترین خدمت را انجام می دهند.

حجت الاسلام والمسلمین عبادی تأکید کرد: امروز در جریان مبارزه با ویروس منحوس کرونا یک جبهه مبارزاتی قابل توجهی در حوزه های نظامی، فرهنگی، فکری و اقتصادی شکل گرفته است که بسیار ارزشمند است.

انتهای پیام/ب

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 3 =