شنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۹ | Dec 5, 2020
۲۰۰ هزار یورو کمک مالی مسلمان بریتانیایی به بحران کرونا

حوزه/ تاجر مسلمان بریتانیایی ۲۰۰ هزار یورو کمک مالی به منظور مبارزه با بحران ویروس کرونا اهدا کرده و در پیامی ویدئویی از جامعه اسلامی خواسته به کمپین او برای جمع آوری ۱ میلیون یورو کمک رسانی کنند.

به گزارش گروه ترجمه خبرگزاری «حوزه» به نقل از  aboutislam، یک تاجر مسلمان بریتانیایی ۲۰۰ هزار یورو کمک مالی برای مقابله با بحران ویروس کرونا اهداء کرده و کمپینی برای جمع آوری ۱ میلیون یورو دیگر نیز آغاز کرده است.

این کمک های مالی مسلمانان به منظور تهیه تجهیزات پزشکی، دارو، لوازم محافظتی شخصی به منظور مبارزه با بحران رو به رشد ویروس کرونا می باشد که هم اکنون کشورهای مختلف از جمله اروپا و آمریکا را دچار مشکلات عدیده ای کرده است.

یوسف بالیوک تاجر مسلمان بریتانیایی که مبلغ ۲۰۰ هزار یورو به سرویس سلامت همگانی در بریتانیا اهدا کرده با راه اندازی یک درخواست آنلاین خواستار اهدای ۱ میلیون یورو از سوی جامعه اسلامی شده است. وی این مبلغ را برای کمک به تامین مواد غذایی و لوازم ضروری برای کارمندان این سازمان در شرایط بحران کرونا اهدا کرده است.

بالیوک در ویدئویی که روز شنبه در فیس بوک منتشر کرد، نخست ۱۰۰ هزار یورو اهدا نموده و سپس این مبلغ را دو برابر کرد.

وی همچنین اعلام کرد که مغازه هایش را برای جمع آوری، انبار کردن و توزیع مواد غذایی و تجهیزات در دسترس قرار می دهد. وی در ویدئوی دوم از دیگران خواست به او پیوسته و به هدف جمع آوری ۱ میلیون یورو دیگر دست به دست هم بدهند.

کارن پارتینگتون مدیر اجرایی بیمارستان آموزشی بنیاد لانکشایر گفت: ما به خاطر سخاوت و پشتیبانی آن  ها در راه اندازی این صندوق بودجه از ایشان و جامعه بزرگتر مسلمانان در پرستون سپاسگزاریم.

وی گفت:  این کمک ها و کمکهای مالی دیگر تضمین کننده خوبی هستند که کارکنان بتوانند در این زمانه چالش برانگیز مراقبت های ویژه از بیماران را ادامه دهند. ما از هدف مندی، بلندنظری و مهربانی همه افرادی که با ما همراه شده اند قدردان هستیم و کمک آن ها واقعا ارزشمند است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8