سه‌شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ | Jun 2, 2020
پیام تبریک آیت الله اعرافی

حوزه/ آیت الله اعرافی در پیامی ارتحال عالم ربانی آیت الله سید جعفر کریمی از اعضای جامعه مدرسین حوزه علمیه قم را تسلیت گفت.

به گزارش  خبرگزاری حوزه، متن پیام تسلیت آیت الله اعرافی مدیرحوزه های علمیه به مناسبت ارتحال آیت الله کریمی به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون
ارتحال عالم مجاهد و یار وفادار امام راحل قدس سره الشریف و رهبری معظم انقلاب اسلامی مدظله العالی  حضرت آیت الله آقای حاج سید جعفر کریمی طاب ثراه مایه تاثر و اندوه فراوان  شد، آن دانشمند گرانمایه افزون بر مراتب علمی و فقهی در طول عمر شریف خود از مجاهدان در راه خدا و از مدافعان قاطع انقلاب اسلامی و از یاران با وفای امام عظیم الشان(قدس)  و همراه وفادار رهبری معظم (مدظله العالی) بود.
خدمات آن فقید سعید در بخش استفتآت امام و رهبری و در مجلس خبرگان رهبری و امور قضایی و مسائل علمی و فقهی و حوزوی از حسنات ماندگار ایشان بشمار می آید.
این ضایعه را حضرت ولی عصر ارواحنا فداه و رهبر معظم انقلاب اسلامی مدظله و مراجع عظام تقلید دامت برکاتهم و حوزه های علمیه و علاقمندان آن مرحوم و بویژه به خانواده و بیت شریف و بازماندگان محترم ایشان تسلیت و تعزیت عرض می کنم و علو درجات آن فقید سعید و حشر با اولیای الهی و اجداد طاهرینش و شکیبایی و پاداش نیک الهی را برای بازماندگان محترم از خداوند منان خواهانم.
عاش سعیدا و مات سعیدا.
علی رضا اعرافی

مدیر حوزه های علمیه

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 1 =