سه‌شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ | Jun 2, 2020
خانم نظری پور

حوزه/ مسئول امور بانوان اداره کل تبلیغات اسلامی استان قزوین گفت: نقش بانوان در تولید اقلام بهداشتی مورد نیاز بیماران کرونایی، کادر درمانی و شهروندان در مقابله با ویروس منحوس کرونا بی بدیل است.

خانم بتول نظری پور در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری «حوزه» در قزوین، ضمن تبریک اعیاد شعبانیه، گفت: نقش بانوان در تولید اقلام بهداشتی موردنیاز بیماران کرونایی، کادر درمانی و شهروندان در مقابله با ویروس منحوس کرونا بی بدیل است.

مسئول امور بانوان اداره کل تبلیغات اسلامی استان قزوین عنوان کرد: نقش تأثیرگذار بانوان استان در پیروزی انقلاب اسلامی، هشت سال دفاع مقدس و سال های بعد از جنگ در عرصه های سیاسی، اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و بهداشتی بر کسی پوشیده نیست.

وی ادامه داد: بانوان با تأسی از دوران هشت سال دفاع مقدس تمام توان خود را در طبق اخلاص گذاشته اند و یک بار دیگر با عزمی راسخ به میدان جهاد آمده اند.

نظری پور با اشاره به اینکه مجاهدت های بانوان در گوشه و کنار استان در مبارزه با کرونا محسوس بوده، بیان کرد: وقتی مسئله کمبود ماسک، دستکش و لباس های پزشکی مطرح شد، در جای جای استان بانوان پای کار آمدند و علاوه بر تولید ماسک های موردنیاز نسبت به توزیع آنها اقدام کردند.

وی با اشاره به فعالیت های خوب بانوان در فضای مجازی، افزود: برای مقابله با کرونا، فضای مجازی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و بانوان استان قزوین می‌توانند با انتشار نکات آموزشی مفید، سطح آگاهی مردم را در این زمینه بالا ببرند.

انتهای پیام

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 11 =