شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ | Jun 19, 2021
آیت الله سعیدی

حوزه/ نماینده ولی‌فقیه در استان قم با صدور پیامی ضمن لبیک به ندای رهبر معظم انقلاب با موضوع اجرای یک رزمایش گسترده برای کمک به نیازمندان، از مردم به ویژه خیرین، مسئولان، نهادها و مؤسسه‌ها برای ارائه حداکثری کمک‌های مؤمنانه و گره‌گشایی از کار گرفتاران دعوت کرد.

به گزارش خبرگزاری حوزه، آیت‌الله سید محمد سعیدی امام‌جمعه، تولیت و نماینده ولی‌فقیه در استان قم در لبیک به فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر اجرای یک رزمایش گسترده برای کمک به نیازمندان، پیامی صادر کرده که متن این پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

امام رضا علیه السلام فرمودند: مَن فَرَّجَ عَن مُؤمِنٍ فَرَّجَ اللهُ عَن قَلبهِ یَومَ القِیامَةِ؛
هر کس گِرِه از کارِ مؤمنی بگشاید، خداوند هم در قیامت، برای قلبش گشایش ایجاد خواهد کرد. (اصول کافی، ج ۲، ص ۲۰۰)
مسیر زندگانی بشر مملو از ابتلائات گوناگون بوده و هست و در این میان آنچه بیش از همه به چشم می آید همدلی و فرهنگ اصیل مردم است. امروز ملت ایران در این آزمایش بزرگ خوش درخشیده و حقیقتا بهتر از بسیاری کشورهای پر ادعای به اصطلاح جهان اولی با این مشکل مواجه شد.
اینک وقت آن است تا با لبیک به ندای مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای مد ظله العالی با موضوع رزمایش گسترده برای کمک به نیازمندان، ذره ای از زندگانی همدلانه بعد از ظهور را تجربه کنیم و بار دیگر زوایای زیبای تمدن نوین اسلامی را به رخ جهانیان بکشیم.
لذا از مردم پر شور و همیشه در صحنه قم مقدس که اهالی آن در روایات، انصار اهل بیت علیهم السلام خوانده شده اند، به ویژه از خیرین با کرامت و کلیه مسئولین و نهادها و موسسات استان دعوت می کنم که با حداکثر توان در این راستا گام بردارند و تمام ظرفیتهای خود را جهت ارائه حداکثری کمکهای مومنانه و گره گشایی از کار گرفتاران به کار بندند.
از مسئولین آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها نیز مطالبه جدی دارم تا با حداکثر ظرفیت در این راستا گام برداشته و علی الخصوص در ماه مبارک رمضان ظرفیتهایی از قبیل رفع نیاز گرفتاران و اطعام نیازمندان را چند برابر نمایند.
نماینده ولی فقیه در استان و تولیت آستان مقدس قم
سید محمد سعیدی

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 10 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8