دوشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۹ | Jul 6, 2020
امامین انقلاب

حوزه/ دبیر ستاد مرکزی بزرگداشت امام خمینی(ره) اعلام کرد: روز ۱۴ خرداد در حرم مطهر امام(ره) مراسمی برگزار نمی شود و مقام معظم رهبری از طریق صدا و سیما و دیگر رسانه ها به صورت زنده سخنرانی خواهند داشت.

به گزارش خبرگزاری «حوزه» از تهران، محمد علی انصاری در آخرین جلسه ستاد مرکزی بزرگداشت امام خمینی(ره) اعلام کرد که در راستای حفظ سلامت مردم و پیشگیری از شیوع کرونا و ضرورت رعایت مقررات و دستورالعمل‌های بهداشتی، روز ۱۴ خرداد در حرم مطهر امام(ره) مراسم برگزار نمی شود.

دبیر ستاد مرکزی بزرگداشت امام خمینی(ره) ادامه داد: مقام معظم رهبری روز ۱۴ خرداد ماه از طریق صدا و سیما و دیگر رسانه ها به صورت زنده سخنرانی خواهند داشت.

وی افزود: در مناطق سفید کشور با هماهنگی دستگاه های ذیربط می توانند مردم را به مساجد دعوت کنند و حداقل مراسمی را در حسینیه ها و مساجد داشته باشند و مردم بیانات مقام معظم رهبری را استماع کنند.

دبیر ستاد مرکزی بزرگداشت امام خمینی(ره) اظهار کرد: از روز شنبه تولیدات فرهنگی را از طریق فضای مجازی در اختیار مردم قرار می دهیم و امیدواریم بتوانیم خلائی که به وجود آمده را از طریق دیگری جبران کنیم.

انتهای پیام

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 12 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8