شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ | Aug 15, 2020
آیت الله مکارم شیرازی

حوزه/ حضرت آیت الله مکارم شیرازی در دیدار مدیر حوزه های علمیه خواستار توجه به مشکلات طلاب و چاره اندیشی برای آن شدند.

به گزارش خبرگزاری حوزه، حضرت آیت الله مکارم شیرازی در دیدار آیت الله اعرافی مدیر حوزه های علمیه،  با تشکر از اقدامات و تلاش های وی، مسألۀ معیشت طلاب را مهم دانسته و گفتند: معیشت از مشکلات اولیه طلاب است که باید دربارۀ آن تدبیری اندیشید و از هر مسیر ممکن این مسأله تقویت و حل گردد، البته ما به نوبۀ خود شهریه طلاب را افزایش داده ایم.

ایشان افزودند: مسائل درمانی و بیمه ای نیز از دیگر مشکلات طلاب است که باید پیگیری شود تا به شرایط مطلوبی برسد، اینکه در برخی موارد گفته می شود طلبه تمام هزینه های بیمارستان را بپردازد و بعد از مرکز خدمات مطالبه کند، این مناسب نیست، چرا که ممکن است توان پرداخت هزینه ها را نداشته باشد.

معظم له در ادامه به مشکل مسکن طلاب نیز اشاره کرده و خاطر نشان ساختند: باید طرحی در این باره تنظیم گردد تا این مشکل نیز به مرور برطرف شود.

حضرت آیت الله  مکارم شیرازی در ادامه با بیان این که بیماری کرونا سبب شده تا بسیاری از مشاغل و کسب و کارها و زندگی مردم مختل شود، گفتند: از خداوند متعال مسألت داریم که با عنایت خود هر چه زودتر این بیماری را ریشه کن فرماید.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =

نظرات

  • ابراهیم IR ۱۴:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۵
    4 0
    قیمتها 10 برابر شده ولی شهریه وخدمات طلاب هیچ تغییر ی نکرده رئیس حوزه باید به اولین کارش ، ساماندهی معیشت طلاب باشد
  • مینا IR ۲۳:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۶
    0 0
    با سلام و عرض ادب لطفا در این موارد اعم از مسکن،معیشت و سایر امور تنها آقایان را لحاظ نفرمایید،بلکه فکری هم به حال طلاب مجرد سرپرست خانوار که سرپرست والدین مسن و بیمار و از کارافتاده هستند هم بفرمابید بدون کار و درآمد،منزل استیجاری،سرپرست خانوار
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8