چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹ | Jan 27, 2021
ویروس کرونا

حوزه/ مدیر محتوایی نشر هاجر گفت: دو کتاب با عنوان بیست منهای یک و ویروس تاجدار در رابطه با ویروس کرونا به چاپ می‌رسد. 

به گزارش خبرگزاری حوزه، هنگامه سید تقیا در گفت‌وگو با خبرنگاران، با اشاره به تالیف دو کتاب با موضوع کرونا توسط مرکز نشر هاجر افزود: کتاب های در حال تالیف با عنوان بیست منهای یک و ویروس تاجدار هستند.

وی کتاب ویروس تاجدار را یک رمان با موضوع خاطرات جهادی طلاب عنوان کرد و افزود: طی فراخوانی  در اردیبهشت ماه از طلاب دعوت شد که خاطرات خود از فعالیت های جهادیشان در ایام کرونا را ارسال کنند.

مدیر محتوایی نشر هاجر ادامه داد: پس از اعلام فراخوان، ۱۶۴ خاطره از فعالیت های جهادی طلاب ارسال شد که علاوه بر برگزاری مسابقه، خاطرات برگزیده به آقای حسن شیردل نویسنده کشوری و از نویسندگان برتر دفاع مقدس سپرده شد تا بر اساس این خاطرات رمانی بنویسند که این رمان تحت عنوان ویروس تاجدار به زودی به چاپ می رسد.

وی بیان کرد: در کتاب بیست منهای یک، حدود یک سوم خاطرات که قابلیت چاپ و نثر مناسبی داشتند، جمع آوری شده و به چاپ خواهد رسید.

سید تقیا با بیان اینکه این دو کتاب در کمتر از یک ماه آینده به چاپ می رسد، افزود: تالیف کتاب به پایان رسیده است و پس از دریافت مجوزات به چاپ می رسد.

وی در خصوص اهداف چاپ این دو کتاب با موضوع کرونا تصریح کرد: هدف از چاپ این کتب، تحقق امر مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) مبنی بر به تصویر کشیدن فعالیت جهادی طلاب و همچنین دیده شدن این فعالیت ها بود که با ایثارگری و فداکاری به مبارزه با ویروس کرونا اقدام و الگوسازی کردند.

۳۱۳/۶۱

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8