یکشنبه ۴ آبان ۱۳۹۹ | Oct 25, 2020
رادیو

حوزه / برنامه جدید«مهربانو» از رادیو تهران با معرفی زنان موفق و تاثیرگذار در جامعه روی آنتن می‌رود، در این هفته روایت زندگینامه بانوی شجاع «مرضیه حدیدچی» پخش خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری حوزه، زرین کشاورز تهیه‌کننده برنامه با اعلام این خبر گفت: برنامه «مهربانو» کاری از گروه اخلاق و زندگی شهروندی رادیو تهران که به معرفی زنان موفق و تاثیرگذار در جامعه می‌پردازد. برنامه مهربانو را هر پنجشنبه ساعت ۱۵:۳۰و تکرار آن را جمعه ها ساعت ۱۹ روی آنتن می‌رود، این هفته زندگینامه یک بانوی انقلابی مرور می‌شود.

وی افزود: «مرضیه حدیدچی (دباغ) از جمله زنان مبارز انقلاب اسلامی است که فعالیت ها و حرکتهای سیاسی خود را از سال ۱۳۴۶آغاز کرده است و این مبارزات را تا پیروزی انقلاب اسلامی ادامه داد و پس از آن نیز در مصدر بسیاری از امور از جمله فرماندهی سپاه همدان و مسئولیت بسیج خواهران ، ۳ دوره نمایندگی مجلس شورای اسلامی و قائم مقامی جمعیت زنان جمهوری اسلامی ایران قرار گرفت و...» ادامه این روایت را از برنامه مهربانو دنبال کنید. تقویت حس خودباوری، اعتماد به نفس، ارائه راهکارهای حقوقی، الگو قرار دادن آنها برای بانوان دیگر، کارآفرینی و... از جمله اهدافی است که در این برنامه دنبال می‌شود.

تهیه‌کنندگی، اجراء، تحقیق و آیتم سازی برنامه بر عهده زرین کشاورز است. مخاطبان در سرتاسر دنیا می توانند از طریق وب سایتWWW.RADIOTEHRAN.IR ضمن استفاده از پخش زنده شبکه، در جریان آخرین خبرهای رادیو تهران قرار بگیرید. در محدوده استان تهران از طریق موج اف.ام ردیف ۹۴ مگاهرتز و ای.ام ردیف ۱۳۳۲ کیلوهرتز شنونده ما باشید.

همچنین شنوندگان از سرتاسر کشور هم می توانند شبکه رادیویی تهران را از طریق گیرنده های دیجیتال(ست تاپ باکس) دریافت کنند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 15 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8