یکشنبه ۹ آذر ۱۳۹۹ | Nov 29, 2020
مجوز

حوزه/ مدیر روابط عمومی مؤسسه آموزش عالی حوزوی امام رضا(ع) از صدور مجوز دائم فعالیت مؤسسه آموزش عالی حوزوی امام رضا(ع) از سوی شورای گسترش حوزه علمیه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری حوزه، علیرضا عالمی در گفت و گویی با اعلام این خبر اظهار داشت: مؤسسه آموزش عالی حوزوی امام رضا(ع) از سال ۱۳۹۰ با مجوز موقت فعالیت آموزشی خود را آغاز کرد و در طی این چند سال با افزایش گرایش های تحصیلی و سطوح علمی، مورد استقبال طلاب جهت تحصیل در این مرکز قرار گرفت.

وی گفت: بنابر اساسنامه مؤسسات آموزش عالی حوزوی، ارتقاء مجوز موقت و یا انحلال مؤسسات و مراکز تخصصی بستگی به شرایط و میزان فعالیت آموزشی، فعالیت مراکز و مؤسسات تخصصی دارد که با پیگیری مسؤولین مؤسسه و ارائه گزارش های منظم و مستند فعالیت های آموزشی انجام شده به شورای گسترش حوزه های علمیه، این مؤسسه با اعلام رسمی مدیر حوزه های علمیه از مجوز موقت به مجوز دائم ارتقاء پیدا کرد.

مدیر روابط عمومی مؤسسه آموزش عالی حوزوی امام رضا(ع) ضمن اشاره به پیگیری این مؤسسه جهت اخذ مجوز راه اندازی سطح ۴ گرایش های مشاوره اسلامی و اسلام و مطالعات اجتماعی ابراز امیدواری کرد که شرایط برای ادامه تحصیل دانش پژوهان این مرکز در این دو گرایش نیز فراهم گردد.

لازم به ذکر است سطح ۴ دو گرایش شیعه شناسی و تاریخ اسلام به صورت رسمی در این مؤسسه نیز فعال می باشد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 2 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8