یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹ | Jan 24, 2021
آیت الله صفایی بوشهری

حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین صفایی بوشهری گفت: یکی از عواملی که تمام جهان استکبار را در تحلیل های آنها متوقف می‌کند و عملیات‌ آنها را دچار چالش می‌کند وجود بسیج است. بسیج مایه اقتدار نظام و عامل شکست تمامی تحلیل ها، توطئه ها و عملیات دشمنان است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری حوزه در بوشهر، حجت الاسلام والمسلمین غلامعلی صفایی بوشهری امروز و پیش از آغاز درس خارج فقه خود با گرامیداشت هفته بسیج، اظهار داشت: بسیج هدیه خداوند به مردم ایران در پرتو تحقق انقلاب شکوهمند اسلامی است؛ اگر این بسیج با تمام ویژگی‌های آن چه در عرصه معرفتی، فرهنگی و سیاسی و چه در عرصه دفاع مقدس و خدمات مردمی، عمرانی و بهداشتی نبود واقعاً ایران دچار چالش‌های جدی می شد. 

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر افزود: بسیج نعمتی است که خداوند نصیب ایران کرده و در خط مقدم دفاع از ایران و خدمت به مردم عزیز ایران است و الگوی مناسب و کارآمدی برای تمامی کشورهای انقلابی است؛ بسیج یعنی پیشگامی در عرصه ولایتمداری و دفاع از حریم دین و میهن و خدمت هر چه تمام تر به مردم و حضور به موقع در تمامی صحنه های مورد نیاز انقلاب.

کارنامه بسیج در ۴۰ سال گذشته، بسیار تابناک و روشن است

امام جمعه بوشهر با بیان اینکه کارنامه بسیج در ۴۰ سال گذشته، بسیار تابناک و روشن است، گفت: کارنامه بسیج مستضعفین در این ۴۰ سال گذشته و این فضایی که ما در آن به سر می بریم، بسیار تابناک و روشن است. عزیزانی که در یک جغرافیای سنی وسیع از نوجوان تا کهنسال به صحنه آمدند و در خدمت به اسلام و ایران حماسه ای آفریدند که در طول تاریخ، ایران هیچ گاه به خود ندیده و الان نیز با تمام وجود در خدمت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند. افتخار یک انسان در شرایط کنونی می تواند این باشد که بسیجی و در خدمت انقلاب و مردم عزیز باشد.

حجت الاسلام والمسلمین صفایی بوشهری بیان داشت: یکی از عواملی که تمام جهان استکبار را در تحلیل های آنها متوقف می‌کند و عملیات‌ آنها را دچار چالش می‌کند وجود بسیج است. بسیج مایه اقتدار نظام و عامل شکست تمامی تحلیل ها، توطئه ها و عملیات دشمنان است و مایه امیدواری مردم ایران به ویژه مستضعفین در عرصه‌های مختلف زندگی است.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر گفت: خداوند تمامی این شهدای بسیج را علوّ درجه عنایت کند و به همه عزیزانی که در مقام خدمت هستند توفیقات روز افزون مرحمت فرمایید و توفیق خدمت گزاری به همه ما محبت کند که دنیا فرصتی است برای خدمت به رنگ خدا و بسیج دارای این ویژگی است.

انتهای پیام/

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 4 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8