سه‌شنبه ۳۱ فروردین ۱۴۰۰ | Apr 20, 2021
جواد فاضل

حوزه/ آیت الله فاضل گفت: سازمان‌های بین‌المللی و مراکز دفاع از حقوق بشر امروزه نه‌تنها نسبت به این اعمال تروریستی واکنشی جدّی نشان نمی‌دهند، بلکه با کمال تأسف در واقع ابزاری برای این حاکمان خون‌خوار قرار گرفته‌اند.

به گزارش خبرگزاری حوزه،متن پیام تسلیت آیت الله محمدجوادفاضل لنکرانی رئیس مرکز فقهی ائمه اطهار(ع)، به مناسبت شهادت دکتر محسن فخری زاده دانشمند هسته ای کشورمان به این شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
إنّا لله وإنّا إلیه راجعون
«منَ المُؤمِنینَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللهَ عَلَیهِ فَمِنهُم مَن قَضیٰ نَحبَهُ وَمِنهُم مَن یَنتَظِرُ وَما بَدَّلوا تَبدیلًا»

شهادت دانشمند مجاهد و هسته‌ای، آقای دکتر محسن فخری‌زاده(رضوان الله علیه) که به دست ایادی آمریکای جنایتکار و رژیم پلید، خون‌خوار و اشغال‌گر قدس صورت گرفت، نشانه‌ای بزرگ از ضعف و زبونی این دولت‌های تروریستی است.

مهم این است که سازمان‌های بین‌المللی و مراکز دفاع از حقوق بشر امروزه نه‌تنها نسبت به این اعمال تروریستی واکنشی جدّی نشان نمی‌دهند، بلکه با کمال تأسف در واقع ابزاری برای این حاکمان خون‌خوار قرار گرفته‌اند.

باید دانست ملت‌های آزاده دنیا با همه وجود و توان در برابر این اعمال ددمنشانه و ننگین، اظهار انزجار و تأسف دارند.

امید آن که خون این شهیدان هرچه زودتر در اضمحلال رژیم اشغال‌گر قدس و تنبیه آمریکای تروریست مؤثر باشد. شهادت این بزرگ‌مرد را به محضر مبارک امام زمان(عجّل الله تعالی فرجه الشریف)  و مقام معظم رهبری، همه مجاهدان جبهه مقاومت، دانشمندان، ملت رشید ایران، برادران وزارت دفاع و خانواده معظم ایشان تبریک و تسلیت عرض می‌نمایم.

محمدجواد فاضل لنکرانی
۱۳۹۹/۹/۸

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 2 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8