پنجشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۹ | Mar 4, 2021
دکتر ظریف

حوزه/ وزیر امور خارجه کشورمان با انتشار پیامی در فضای مجازی نوشت: ترامپ و جنایات او علیه بشریت کشته شدند، آسیب دیدند یا از مواد غذایی و دارویی محروم شدند، همواره خواهد درخشید.

به گزارش خبرگزاری «حوزه» از تهران، محمدجواد ظریف، وزیر امور خارجه کشورمان، با انتشار پیامی در صفحه توییتر خود در پی پایان دوره ریاست جمهوری دونالد ترامپ، نوشت:

ترامپ، پمپئو و همپالگی‌هایشان با بدنامی به زباله‌دان تاریخ سقوط کردند.

اما یاد و خاطره سردار سلیمانی و هزاران نفری که به واسطه تروریسم دولتی - و اقتصادی - ترامپ و جنایات او علیه بشریت کشته شدند، آسیب دیدند یا از مواد غذایی و دارویی محروم شدند، همواره خواهد درخشید.

شاید نفرات جدید در واشنگتن درس گرفته باشند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 4 =

نظرات

 • IR ۰۷:۰۶ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۲
  0 3
  چرا دادگاه برادر جهانگیری در بانک گردشگری ، ولی الله سیف در بانک مرکزی و جلسه دوم محاکمه احمد عراقچی برگزار نمیشه؟!!! چرا دادگاه برادر جهانگیری در بانک گردشگری ، ولی الله سیف در بانک مرکزی و جلسه دوم محاکمه احمد عراقچی برگزار نمیشه؟!!! چرا دادگاه برادر جهانگیری در بانک گردشگری ، ولی الله سیف در بانک مرکزی و جلسه دوم محاکمه احمد عراقچی برگزار نمیشه؟!!!
 • عبدالله IR ۰۸:۱۱ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۲
  0 3
  آقای وزیر جنایت از سنخ نور نیست که بدرخشد بلکه از سنخ ظلمت است و تاریکی و نفرت تولید می‌کند، به جایش بگویید: باقی خواهد ماند، یا هرگز فراموش نخواهد شد.
 • IR ۰۸:۵۹ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۶
  0 0
  چرا دادگاه «عیسی شریفی» قائم‌مقام قالیباف در دوازده سال شهرداری تهران برگزار و اطلاع‌رسانی نمی‌شود؟! «تحول قضایی» هم کما فی‌السابق به یک طرف غش کرده است؟
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8