شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ | May 15, 2021
مهمان برنامه جشن رمضان

حوزه/ پنجمین قسمت از برنامه جشن رمضان با وقوع اتفاقی مبارک در روز ارتش، از شبکه پنج سیما پخش شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری حوزه، پنجمین قسمت از ویژه برنامه "جشن رمضان" در حال و هوایی متفاوت تر از شب های گذشته و با حضور دو مهمان مردمی از شبکه پنج سیما پخش شد.
این برنامه که قصد دارد مثل هر سال جشن رمضانی باشکوه در فضایی استودیویی ایجاد کند و به دنبال آن خوشحالی، امید  شادی بخشی و شادی آفرینی به جامعه منتقل شود، هرشب میزبان مهمان های متفاوت از اقصی نقاط کشور است که قصه های جذاب و شنیدنی دارند.
قهرمان شب گذشته سرهنگ جوان ارتشی بود که با ظاهری متفاوت وارد استودیوی جشن رمضان شد.
سرهنگ سید مهدی حسینی گل افشانی در بخش اول صحبت های خود با زینب پورابراهیم و بابک افرا گفت: سال ۷۸ وارد دانشگاه افسری شدم، در رشته علوم سیاسی تا مقطع کارشناسی ارشد و دکتری ادامه تحصیل دادم؛ تقریباً ۱۸ سال پیش بود که از طریق یکی از دوستانم با طرح اکرام ایتام کمیته امداد امام خمینی (ره) آشنا شدم و یک دختر و پسر را به سرپرستی گرفتم.
وی افزود: چند سال بعد از این اتفاق یک روز در اداره مشغول تدوین یک دستورالعمل بودم که از کمیته تماس گرفتند و گفتند چند روز دیگر عروسی دختر شماست، من اول گفتم اشتباه گرفته اید بعد توضیح دادند که فرزند معنوی شما چند روز دیگر ازدواج میکند و مشتاق است که شما هم در مراسم ازدواجش حضور داشته باشید.

سرهنگ حسینی سپس گفت: اما من تصمیم گرفتم که در مراسم عروسی شرکت نکنم و مدتی بعد از ازدواج به منزل ایشان بروم؛ همین اتفاق هم افتاد، اتفاقاً آقای داماد هم سرباز بود و دخترم به او گفته بود که پدرم سرهنگ است و او هم خیلی بابت این مسئله هوای مرا داشت.

این سرهنگ ارتش با بیان اینکه در آستانه پدربزرگ شدن هستم گفت: به مناسبت روز ارتش تعداد فرزندان تحت سرپرستی خود را به ۲۹ نفر افزایش می دهم.


گفتنی است: جشن رمضان به تهیه کنندگی کاوه امیری و سردبیری فرزانه پزشکی کاری از گروه اجتماعی شبکه پنج سیماست که در شب های ماه مبارک رمضان حوالی ساعت ۲۱:۳۰ به صورت زنده از شبکه پنج سیما پخش میشود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 6 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8