پنجشنبه ۳ تیر ۱۴۰۰ | Jun 24, 2021
طلال عتریسی

حوزه/ طلال عتریسی با اشاره به این که رژیم اشغالگر به پایان عمر خود رسیده و امروز مشکلات داخلی آن را متزلزل کرده است، خاطرنشان کرد: قدس به زودی آزاد خواهد شد و این روز را همگان خواهند دید.

به گزارش خبرگزاری حوزه، در سومین روز برگزاری کنگره بین المللی قدس شریف که عصر روز پنجشنبه ۱۶ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ به صورت مجازی از طریق شبکه عبرات برگزار شد، طلال عتریسی، تحلیل گر سیاسی و رئیس مرکز مطالعات سیاسی دانشگاه لبنان اظهار داشت: پافشاری امام خمینی(ره) بر بزرگداشت این روز و اشراف سیاسی ایشان بر اعلام آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان روز قدس، نشانه عمق شناخت ایشان از مسائل اسلام است.
وی با بیان این که قدس با ماه مبارک رمضان بسیار ارتباط دارد و از جایگاهی برخوردار است که کسی نمی تواند آن را کتمان کند، افزود: همه ملت های مسلمان این روز را بزرگ می دانند.
تحلیل گر سیاسی و رئیس مرکز مطالعات سیاسی دانشگاه لبنان ادامه داد: صهیونیست ها همیشه تلاش داشته اند تا قدس را به عنوان پایتخت خود اعلام کنند، اما بزرگداشت روز قدس هر سال در ماه مبارک رمضان مانع تحقق این پدیده شوم شده است و مقاومت و فرهنگ مقاومت هرگز نخواهد گذاشت که صهیونیست ها قدس را پایتخت خود اعلام کنند.
وی با بیان این که قدس شریف به قدری ریشه در اعتقادات مسلمانان دارد که هیچ کس نمی تواند مانع عظمت و عزت آن شود، بیان داشت: دشمنان با برخی توطئه ها و جریان ها تلاش می کنند که اقداماتی را علیه قدس شریف انجام دهند، اما موفقیت چندانی به دست نیاورده اند.
طلال عتریسی گفت: فشارهای اقتصادی و سیاسی در جوامع اسلامی هرگز مانع حمایت مسلمانان از قدس شریف نشده است و نخواهد شد و با وجود این که همچنان این فشارها ادامه دارد، اما دشمنان باید بدانند که این نقشه آن ها هم نابود خواهد شد.
وی با اشاره به این که رژیم اشغالگر به پایان عمر خود رسیده و امروز مشکلات داخلی آن را متزلزل کرده است، خاطرنشان کرد: قدس به زودی آزاد خواهد شد و نابودی رژیم اشغالگر نزدیک شده و این روز را همگان خواهند دید.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 10 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8