جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ | Jun 18, 2021
تصاویر/ دیدار مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با آیت الله اعرافی

حوزه/ نظام تامین اجتماعی می تواند بسیاری از نارسایی‌ها و نارضایتی‌ها را برطرف نماید، به نوعی می توان گفت؛ رفاه و آرامش کشور در گرو رفاه و آرامش بازنشستگان است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری حوزه، آیت الله اعرافی  عصر امروز در دیدار مصطفی سالاری مدیر عامل تامین اجتماعی که در دفتر مدیر حوزه های علمیه در قم برگزار شد، تقدیر از فعالیت های سازمان تامین اجتماعی در رفاه بخشی به جامعه، بر اهمیت توجه به مسائل ارتباطی و فرهنگی بازنشستگان اشاره نمود و اظهار داشت: نظام تامین اجتماعی می تواند بسیاری از نارسایی‌ها و نارضایتی‌ها را برطرف نماید، به نوعی می توان گفت؛ رفاه و آرامش کشور در گرو رفاه و آرامش بازنشستگان  است.

وی در ادامه ضمن اشاره به حدیث « مَنْ سَنَّ سُنَّةً حَسَنَةً فَلَهُ أَجْرُ مَنْ عَمِلَ بِهَا إلی‌ یَوْمِ القِیَامَةِ »، خاطرنشان کرد: بر اساس حدیثی از پیامبر اعظم(صلی الله علیه و آله)؛ هر کس سنت نیکویی را بنا نهد،اجر آن و اجر همه عمل‏ کنندگان به آن عمل تا روز قیامت برای اوست، بدون اینکه از اجر آنان کم گردد.

مدیر حوزه های علمیه با بیان این که تا همین چند سال پیش نگرانی ها نسبت به آینده تامین اجتماعی بالا بود گفت: با تلاش مدیران و مسئولان این سازمان این امر برطرف و موضوعات روشن تر شده است.

آیت الله اعرافی در بخش پایانی سخنان خود، بر لزوم توجه به حوزه محتواهای علمی و فقهی و اخلاقی ناظر به مباحث پیرامونی تامین اجتماعی تاکید نمود و اظهارداشت: دفتر فقه معاصر حوزه های علمیه، ناظر به قلمروهای نوفقهی، ضمن شکوفایی مرزهای دانشی برای پاسخ به نیازهای جدید و در قلمروهای جدید برنامه های متقنی را ترسیم نموده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8