یکشنبه ۴ مهر ۱۴۰۰ |۱۸ صفر ۱۴۴۳ | Sep 26, 2021
سالگرد شهدای الدراز

حوزه/ ملت بحرین به مناسبت چهارمین سالگرد شهادت "شهدای فداء" که در کشتار منطقه الدراز در پی تجمع در مقابل منزل آیت الله عیسی قاسم به شهادت رسیدند، تظاهرات کردند.

به گزارش گروه ترجمه خبرگزاری «حوزه»، ملت بحرین به مناسبت چهارمین سالگرد شهادت "شهدای فداء" که در کشتار منطقه الدراز در پی تجمع در مقابل منزل آیت الله عیسی قاسم به شهادت رسیدند، تظاهرات کردند.

میدان "الفداء" شاهد برگزاری تظاهرات خشمناک بود که حاضران بر وفاداری به آیت الله عیسی قاسم و شهدا و وطن تأکید کرده و شعارهای انقلابی سر دادند.

تظاهرات کنندگان با به دست گرفتن تصاویر شهیدان "محمد حمدان، محمد زین الدین، محمد الساری، احمد العصفور، محمد العکری" بر ادامه راه آنها در مبارزه با رژیم آل خلیفه تأکید کردند و خواستار آزادی تمامی زندانیان انقلابی شده و برای استمرار جنبش مردمی در مطالبه حق تعیین سرنوشت، تجدید پیمان کردند.

همچنین تظاهرات مشابه در شهرک های "عالی، ستره، السنابس" و مناطق دیگر در همبستگی با زندانیان و تمسک به تحقق فوری آزادی آنها برگزار شد.

ائتلاف جوانان انقلاب ۱۴ فوریه بحرین به همین مناسبت، در بیانیه ای گفت: خون پاک این شهدا همچنان در رگ های تمامی کسانی که آن روز های خونین را درک کرده اند، جریان دارد و تا زمان تحقق هدف اساسی که همان نابودی رژیم آل خلیفه است که در بحرین مرتکب ظلم، فساد و کشتار شده است.

شایان ذکر است که در سال ۲۰۱۷ میلادی گروهک های رژیم آل خلیفه که از سوی رژیم اشغالگر سعودی حمایت می شدند به میدان الفداء یورش بردند که مردم کفن پوشان به مقابله آنها رفته و شماری از آنها به شهادت رسیده و ده ها نفر مجروح و صد ها نفر بازداشت شدند و منزل آیت الله عیسی قاسم محاصره و تحصن مردم شکسته شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8