دوشنبه ۸ آذر ۱۴۰۰ |۲۳ ربیع‌الثانی ۱۴۴۳ | Nov 29, 2021
اقدام مشترک روحانیون شیعه و اهل سنت در حل مشکلات مردم

حوزه/ نشست تخصصی آموزش حل مسئله با حضور معاون فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه و شرکت امامان محله و روحانیون اهل سنت در شهرستان روانسر برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری حوزه از کرمانشاه، نشست تخصصی آموزش حل مسئله با حضور حجت الاسلام مهدی کارگر، معاون فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه و حجت‌الاسلام طاهری نیا راهیار بنیاد هدایت در استان کرمانشاه و با شرکت امامان محله و روحانیون اهل سنت در شهرستان روانسر برگزار شد.

در این نشست که با هدف ارتقای خدمت رسانی مساجد انجام شد حجت‌الاسلام کارگر در سخنانی ضمن اشاره به برگزاری مهرواره اوج برهم افزایی و وحدت حول محور ولایت فقیه و مشترکات تأکید کرد.

 وی افزود: مساجد علاوه بر اینکه محل عبادت و راز و نیاز هستند، باید مأمنی برای رفع مشکلات و درمان دردهای اجتماعی مردم باشند.

در ادامه حجت الاسلام طاهری نیا با اشاره به جایگاه مساجد اظهار داشت: حل مشکلات و مسائل مختلف جامعه و هر محله باید با محوریت مسجد و امام محله و با مشارکت حداکثری اقشار مختلف مردم، حل گردد.

راهیار بنیاد هدایت در استان کرمانشاه ادامه داد: برون رفت از مشکلات اقتصادی و اجتماعی، جز در سایه ولایت و تبعیت محض از ولی امر مسلمین، میسر نخواهد شد و امامان محله، فرماندهان این جبهه فرهنگی هستند.

گفتنی است، در این نشست به آموزش مهارت های حل مسئله، اولویت بندی مسائل و راهکارهای آن پرداخته و تبادل نظر شد و این آموزش ها مورد توجه و اقبال ماموستاها و امامان محله قرار گرفت.

اقدام مشترک روحانیون شیعه و اهل سنت در حل مشکلات مردم

اقدام مشترک روحانیون شیعه و اهل سنت در حل مشکلات مردم

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 7 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8