یکشنبه ۳ بهمن ۱۴۰۰ |۱۹ جمادی‌الثانی ۱۴۴۳ | Jan 23, 2022
رمز ارز

حوزه/ برنامه تلویزیونی " رمز و ارز" امشب (شنبه ۲۵ دیماه) ساعت۲۲ به تحلیل و تبیین موضوع رویکرد کشورهای جهان به مقوله رمز ارزها می پردازد.

به گزارش خبرگزاری حوزه، در برنامه پیش رو امشب رمز و ارز، مهدی شریعتمدار کارشناس اصلی برنامه به همراه دیگر فعالان حوزه ارز دیجیتال به بررسی و تحلیل رویکرد کشورها به رمز و ارزها در عصر حاضر می‌پردازند.
در این برنامه قابلیت‌های رمز و ارزها برای مخاطبان تبیین و راهکارهای زیادی به آنها ارائه می‌شود.
برنامه رمز و ارز اولین برنامه تخصصی تلویزیون درباره صنعت بلاکچین و ارزهای دیجیتال است که به صورت کامل و جامع این موضوع را برای مخاطبان تبیین و بررسی می‌کند.
بخش زیادی از این برنامه به گفتگوی تخصصی پیرامون این موضوع اختصاص دارد و در هر قسمت یک موضوع مرتبط با بلاکچین، ارزهای دیجیتال و روندهای جدید پولی مبتنی بر انقلاب دیجیتال، با حضور یک کارشناس زبده یا یکی از مسؤولان سیاستگذار در این حوزه تحلیل می‌شود.
موشن گرافی، میان برنامه، گفتگوی تخصصی، مقایسه آماری ایران با وضعیت جهانی و.... بخش‌های مختلف این برنامه است که به مدت ۴۰ دقیقه تقدیم نگاه مخاطبان می‌شود.
برنامه تخصصی تلویزیونی " رمز و ارز" کاری از گروه اقتصاد شبکه پنج سیماست که با اجرای آرش سروری شنبه هر هفته ساعت ۲۲ پخش و باز پخش آن روز بعد ساعت ۱۰ صبح مهمان خانه مخاطبان می‌شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 14 =