دوشنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۱ |۷ ربیع‌الاول ۱۴۴۴ | Oct 3, 2022
مرکز بسیج اساتیدحوزه علمیه قم

حوزه/ مرکز بسیج اساتید، مدیران و نخبگان حوزه علمیه قم ضمن هشدار به جریان‌های معاند و برانداز داخلی اعلام می‌دارد؛ عاقبت کار همه عمر سعدها و دین به دنیافروشان سقوط حتمی است و هیچ وقت دستشان به گندم ری نخواهد رسید.

به گزارش خبرگزاری حوزه، متن بیانیه مرکز بسیج اساتید، مدیران و نخبگان حوزه علمیه قم در محکومیت سخنان سرکرده فتنه ۸۸ به مدافعان حرم به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

" إِنَّ أَعْظَمَ الْخِیَانَهِ خِیَانَهُ الْأُمَّهِ" نامه ۲۶ نهج البلاغه

فتنه گران در عاشورای سال ۸۸ به ساحت سیدالشهدا (ع) جسارت کرده و همچون قاتلین امام حسین(ع) در این روز به هلهله و شادی و پایکوبی پرداختند و در عاشورای سال ۱۴۰۱ رهبرشان به بهانه مقدمه‌ای بر ترجمه عربی «بیانیه‌های جنبش سبز» مطلبی که حاکی از مأموریت دیکته شده به وی بود همراه با دشمنان غربی، عبری، عربی سیاست‌های منطقه‌ای جمهوری اسلامی ایران را «کج‌روی»، «شوم» و «ننگین‌ترین جرائم» توصیف کرده و در بخش دیگری از آن، در ادبیاتی وقیحانه به ساحت شهدای مدافع حرم به‌ویژه سردار شهید همدانی اهانت کرده است. جملات تکراری و ساختار شکنانه،‌ تهمت و ستیز با حاکمیت، انتقادهای سخیف و ناجوانمردانه علیه گروه‌های مقاومت در یمن، سوریه و... و حمایت تمام‌قد از داعش و رژیم صهیونیستی است.

وقتی رهبران آمریکا و سرویس‌های جاسوسی با تزریق پول و تحریم مردم قادر نبودند بر کالبد فتنه گران مرده متحرک روحی دمیده یا آن را احیا کنند، قصد دارند استفاده نهایی را از آن‌ها داشته باشند. این نوشته شوم به نمایندگی از رژیم صهیونیستی و استمرار تفکر باطل جنبش برانداز نرم به سرکردگی موسوی، کروبی و خاتمی است. اکنون که نفاق چهره خود را کاملاً آشکار نموده و در حمایت از باطل تمام قد ایستاده ما خواستار اقدامات ذیل هستیم:

۱- سایر سرکردگان فتنه ۸۸ موضع صریح خود را نسبت به این نوشته اعلام و اظهار انابه از پیشگاه باری تعالی و مردم شهیدپرور ایران اسلامی نمایند.

۲- اصلاح طلبان، حامیان و ساکتین در فتنه موضع خود را نسبت به این نوشتار اعلام کنند.

۳- دستگاه قضایی در اسرع وقت نسبت به محاکمه علنی میرحسین موسوی اقدام و وی را به اشد مجازات مناسب محکوم تا درس عبرتی برای سایر خائنین به کشور باشد.

مرکز بسیج اساتید، مدیران و نخبگان حوزه علمیه قم ضمن هشدار به جریان‌های معاند و برانداز داخلی اعلام می‌دارد؛ عاقبت کار همه عمر سعدها و دین به دنیافروشان سقوط حتمی است و هیچ وقت دستشان به گندم ری نخواهد رسید.

و در آخر به سرکردگان فتنه‌گر می‌گوییم؛ شما اگر زنده هستید، حیاتتان را مرهون نظام مقدس جمهوری اسلامی و رهبری معظم انقلاب حضرت آیت الله العظمی امام خامنه‌ای (مدظله العالی) هستید.

مرکز بسیج اساتید، مدیران و نخبگان حوزه علمیه قم

مرداد ۱۴۰۱

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =

نظرات

 • عذرا IR ۱۵:۲۱ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۱
  4 190
  مرگ بر ضد ولایت فقیه فقط وفقط
 • محسن IR ۱۵:۲۳ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۱
  3 437
  میر فتنه مرگ بر تو
 • مخلوق IR ۱۶:۱۴ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۱
  2 126
  شهید همدانی از ماست و ما از شهید همدانی و ظهور نزدیک است گرچه سنگ اندازان مزاحمت هایی چون مگس، دارند ولی توان این را ندارند که بخواهند مانع عزت و پیروزی دین حق شوند.
 • مطهری US ۱۷:۵۰ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۲
  171 2
  اینکه مخالف و موافق، چنین گسترده به سخن آقای موسوی عکس‌العمل نشان دادند اثبات کرد که حصر خانگی به هدف خود نرسیده است.
  • عکس IR ۱۹:۰۸ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۲
   0 146
   به عکس. وضعیت فعلی آشوب محوران نشان داد حصر سیاست دقیقی بوده است، برای کسانی که قدر نعمت نمی دانند و کفران می کنند، کاهش میزان عرضه چاره ی درستی است، و اتفاقا کاهش حصر مناسب چنین ناسپاسانی نیست.
 • درک IR ۲۲:۰۸ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۳
  1 15
  خداوند نفاق سازان و منافقان را به درک واصل فرماید.
 • خدایا IR ۲۲:۱۲ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۳
  1 14
  بار الها کسانی که آلت دست کفار شده و می شوند را خواری دارین ده، و به قهرت مبتلا فرما، و رسوای خاص و عام گردان، و به وسیله خودشان هلاکشان کن.