یکشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۱ |۱۰ جمادی‌الاول ۱۴۴۴ | Dec 4, 2022
جنایات اغتشاشگران

عباس خالقی بسیجی جوان ۲۴ ساله تاکستانی که متأهل و صاحب یک فرزند است، در درگیری با اراذل و اوباش اغتشاشگر و عناصر منافق به شهادت رسید.

به گزارش خبرگزاری حوزه، براساس اعلام رسانه ها شب گذشته با فراخوان گروه‌های ضد انقلاب از حدود ساعت ۶ بعدازظهر تجمعاتی از سوی اغتشاشگران و هرج‌ومرج‌طلبان در نقاط مختلف استان قزوین برگزار شد.

متأسفانه این تجمعات در برخی نقاط استان مانند شهر تاکستان به خشونت هم کشیده شد که در نتیجه این خشونت‌ها یکی از بسیجیان جوان و ۲۴ ساله تاکستانی که متأهل و صاحب یک فرزند بود، مورد حمله اراذل و اوباش اغتشاشگر و عناصر منافق قرار گرفت و به شهادت رسید.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار قزوین در این باره اظهار کرد: عباس خالقی فرزند تیمور علی جوان در تاکستان شب گذشته بر اثر شلیک گلوله توسط اغتشاشگران و اراذل و اوباش به شهادت رسید.

دستگیری اغتشاشگران

روابط عمومی دادگستری استان قزوین هم اعلام کرد: در اغتشاشات شب گذشته تعدادی اغتشاشگر که با آتش زدن اموال عمومی، قصد ایجاد ناامنی جامعه را داشتند، دستگیر و با صدور قرار موقت، بازداشت و روانه زندان شدند.

علی شعبانی، رئیس کل دادگستری استان قزوین هم با بیان اینکه باید علت فوت دختر سقزی از مسیرهای قانونی پیگیری و اعلام شود، گفت: مردم فریب این افراد را نخورند و از حضور در تجمعات اغتشاشگران خودداری کنند و در مواقعی که در سطح شهر حضور دارند از نزدیک شدن به اجتماع این افراد دوری کنند.

وی افزود: با تلاش نیروهای اطلاعاتی، امنیتی و انتظامی، برخی از سران اغتشاشات شناسایی و دستگیر شده اند و شناسایی و بازداشت این افراد ادامه دارد.

مقام ارشد قضایی استان در ادامه بیان داشت: عده قلیلی هنجارشکن و قانون شکن درصدد از بین بردن امنیت جامعه، تخریب و آتش زدن مساجد، تخریب اموال عمومی و مجروح کردن مأموران نیروی انتظامی هستند.

شعبانی همچنین اذعان داشت: در آینده نزدیک اطلاعات تکمیلی افراد و سران اغتشاشات منتشر می شود و برخورد ما با آنها سخت و قاطع خواهد بود.

این مسئول قضائی یادآور شد: متاسفانه قاطبه افراد دستگیر شده، فریب خورده اند و به والدین توصیه می کنیم از حضور فرزندانشان در اغتشاشات جلوگیری کنند.

رئیس کل دادگستری استان قزوین در پایان خاطرنشان کرد: دشمنان به دنبال براندازی نظام جمهوری اسلامی هستند و حجاب و عفاف، برای آنها بهانه است و نباید جوانان فریب آنها را بخورند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 3 =