سه‌شنبه ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ |۹ رجب ۱۴۴۴ | Jan 31, 2023
حجت‌الاسلام فیاضی

حوزه/ مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدای آذربایجان غربی گفت: امروز وظیفه رسانه است که توطئه‌های دشمن را برای مردم تبیین کند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری حوزه از ارومیه، حجت الاسلام میثم فیاضی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدا آذربایجان غربی، امروز در مراسم گرامیداشت یاد و خاطره شهدای رسانه که در سالن کانون جوانان بسیج ارومیه برگزار شد، با بیان اینکه در بین خلایق هیچ کس مثل شهید نزد خداوند عزت ندارد، اظهار داشت: خداوند به هیچ پیامبر و امامی مادامی که شهید نشده‌اند، نفرموده است، زنده هستید و غیر شهدا هیچ کس زنده نیست و پروردگار عالم در قرآن با عظمت از شهادت یاد می‌کند.

وی اضافه کرد: حتی گمان و ظن اینکه شهدا مرده هستند، در اسلام جایز نیست و از مقام شهادت هر چه گفته شود، پایان پذیر نیست، تا جایی که ۱۴ معصوم یک دعای مشترک دارند و آن شهادت در مسیر الهی است.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدا آذربایجان غربی افزود: امام علی(ع)، که دوست و دشمن به فضائل و کراماتشان اعتراف دارند، فقط در لحظه ضربت خوردن در محراب فرمود " فُزتُ و رب الکعبه".

وی با بیان اینکه خداوند مقامی بالاتر به شهدا داده و اگر امروز عظمت و عزتی داریم در زیر سایه شهیدان است، گفت: در کربلا چون رنگ الهی وجود داشت خداوند به گونه‌ای با آن‌ها معامله کرد که تا بشر زنده است، این تاریخ زنده خواهد ماند و چون شهدا زنده کننده هستند و به حیات جامعه مستقیم اثر گذار هستند، خداوند نیز به آن‌ها عزت می‌دهد.

حجت الاسلام فیاضی گفت: دشمن سعی می‌کند تقدس اسلامی را از بین ببرد که یکی از آن قداست شهداست که دشمن آن را زیر سوال می‌برد و شبهه افکنی می‌کند و لذا شاهد هستیم که غرب برای پیشبرد اهداف خود مجبور به از بین بردن اندیشه شهدا است، بنابراین امروز وظیفه رسانه است که این توطئه‌های دشمن را برای مردم تبیین کنند.

وی ادامه داد: چهل سال است دشمن هر روز با تفکری نو و بهانه‌های مختلف می‌خواهد اندیشه‌های متعالی انقلاب را از بین ببرد و در اغتشاشات اخیر همه استان‌ها را یکی یکی امتحان کردند و نتیجه نگرفتند و در نهایت دست به کشته سازی زدند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدا آذربایجان غربی با بیان اینکه اوج حقارت و ذلت دشمن بود که به بیمارستان‌ها و قبرستان‌ها جهت کشته یابی روی بیاورد، گفت: کسانی که امروز ادعای آزادی دارند، داروها را بر مردم کشور ما تحریم کردند و شاهد هستیم که امپراطوری رسانه‌ای دشمن به دنبال گره زدن ذهن‌های جوانان است و لذا وظیفه رسانه‌های ما باید باز کردن این گره‌های ذهنی باشد.

وی با اشاره به اینکه مبدأ تروریست نظام غرب است، خاطرنشان کرد: از شکل‌گیری آمریکا تاکنون، این کشور ۲۴۰ جنگ انجام داده و این در تاریخ ملت‌ها بی سابقه می‌باشد.

حجت‌الاسلام فیاضی با تأکید بر اینکه این دشمن نمی‌تواند دم از آزادی بزند، تصریح کرد: اهداف دشمن از تحریم‌ها به زانو در آوردن ایران بود و خود علنا این را در رسانه‌هایشان اعلام کردند که همان بلایی که سر لیبی آوردیم، بر سر ایران نیز خواهیم آورد، اما به برکت تفکر تعالی اسلام امروز انقلاب با سرعت مسیر خود را ادامه می‌دهد.

وی یادآور شد: یکی از مهم‌ترین نقشه‌های دشمن برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی، حمله رسانه‌ای است و امروز جنگ، جنگ اراده‌هاست و سالانه صدها میلیون دلار برای رسانه‌های فارسی زبان آن سوی مرزها در همین راستا هزینه می‌شود.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدا آذربایجان غربی با بیان اینکه یکی از اهداف دشمنان نیز جلوگیری از حضور ایران در جام جهانی بود، گفت: دشمن هر چه نقشه کشیده بود بر علیه خود تمام شد و رسانه‌های ضد انقلاب از حضور در قطر منع شدند.

وی با اشاره به اینکه بعد از انقلاب به عزت بی‌نظیر دست یافتیم، مطرح کرد: هر کسی در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی تلاش کند، سرباز نظام اسلامی است و فرقی هم نمی‌کند ورزشکار باشد یا هنرمند.

انتهای خبر.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 9 =