جمعه ۱۷ آذر ۱۴۰۲ |۲۵ جمادی‌الاول ۱۴۴۵ | Dec 8, 2023
تبریز

حوزه/ نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: انتخاب دستگاه‌های برتر بر اساس شاخص‌های سازمان مدیریت کار پسندیده‌ای است که اگر به درستی انجام شود و بر اساس معیار واقعی و کارکرد دستگاه‌ها صورت گیرد .

به گزارش خبرگزاری حوزه از تبریز، حجت الاسلام و المسلمین سید محمدعلی آل هاشم، امروز در آیین معرفی دستگاه‌های برتر جشنواره شهید رجایی آذربایجان شرقی گفت: انتخاب دستگاه‌های برتر بر اساس شاخص‌های سازمان مدیریت کار پسندیده‌ای است که اگر به درستی انجام شود و بر اساس معیار واقعی و کارکرد دستگاه‌ها صورت گیرد البته مدیران و دستگاه‌های کم کار و بی‌انگیزه را باید شناسایی کرد.

وی اضافه کرد: مزیت برگزاری جشنواره رجایی تشویق دستگاه‌های دلسوز و متعهد و ایجاد شوق خدمت در بین آنهاست.

امام جمعه تبریز به ارزیابی عمومی و اختصاصی دستگاه‌ها در این جشنواره اشاره کرد و گفت: نتیجه ارزیابی عمومی و اختصاصی دستگاه‌ها، نتایج را واقعی‌تر می‌کند.

وی افزود: این جشنواره می‌تواند تنها به رویدادی نمادین برای تقدیر از دستگاه‌ها اجرایی تبدیل شود یا اینکه می‌تواند فلسفه الگوگیری از شهی رجایی باشد.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی به تلاش‌های دو ساله رئیس جمهور اشاره کرد و گفت: موفقیت‌های داخلی و خارجی خوبی در این مدت برای کشور به ارمغان آمده که نتیجه تلاش و مدیریت جهادی است.

وی همچنین به شاخص‌های مدیر مطلوب از منظر مقام معظم رهبری نیز اشاره کرد و گفت: توجه به جوانان، امیدوار بودن و امید آفرینی، خستگی ناپذیری، داشتن روحیه جهادی، مدیریت فکورانه و عقلایی، تعهد و خدمت به مردم، عدالت خواهی، مردمی بودن، شفافیت فعال و پرتحرک بودن از جمله شاخص‌های مدیر مطلوب از نظر رهبر معظم انقلاب است.

انتهای پیام

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =