سه‌شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۳ |۶ شوال ۱۴۴۵ | Apr 16, 2024
حضرت آیت الله مکارم شیرازی در دیدار رئیس جمعیت هلال احمر

حوزه/ شما می توانید با صراحت بگویید هم خدمات انسانی انجام می دهم و هم تبلیغات دینی دارم. فعالیت شما خود تبلیغ دین است و احتیاج به تصریح ندارد.

به گزارش خبرگزاری حوزه،حضرت آیت الله مکارم شیرازی امروز در دیدار دکتر کولیوند رئیس جمعیت هلال احمر و همراهان، فعالیت های هلال احمر را دارای جنبه های انسانی فراوانی دانسته و گفتند: ممکن است بعضی ها اطلاع نداشته باشند که فعالیت های هلال احمر ما منحصر به کشور خودمان و یا شیعیان نیست و همه انسان ها را در بر می گیرد و این خیلی مهم است.

معظم له خدمت به مردم را از توفیقات هلال احمر شمرده و افزودند: شما می توانید با صراحت بگویید هم خدمات انسانی انجام می دهم و هم تبلیغات دینی دارم. فعالیت شما خود تبلیغ دین است و احتیاج به تصریح ندارد.

ایشان بیان داشتند: الحمدلله دستگاه هلال احمر نسبت به قبل شایسته تر است و این باعث افتخار است ما مسلمان ها، شیعیان و ایرانی ها است و امیدوارم که باز هم توسعه یابد.

این مرجع تقلید به خدماتی که هلال احمر به زائرین کربلا می دهد اشاره نموده و گفتند: خدماتی که در مسیر کربلا انجام می دهید بسیار شایسته است.

حضرت آیت الله مکارم شیرازی در پایان توصیه کردند: سعی کنید کارهایتان برای خدا باشد. کار شما در عین اینکه خدمات اداری و انسانی است، عبادت هم هست؛ این عبادت را خداوند از شما بپذیرد. من هم برای شما دعا می کنم.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha