یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ |۱۱ شوال ۱۴۴۵ | Apr 21, 2024
1.jpg

حوزه/ مدیر حوزه‌ علمیه خواهران استان اردبیل با اشاره به برنامه‌ریزی‌های دشمنان برای انتخابات ایران، گفت: بدخواهان نظام جمهوری اسلامی در تلاش هستند تا بی‌رغبتی نسبت به انتخابات را در بین مردم رواج دهند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری حوزه از اردبیل، حجت‌الاسلام‌ رسول خواسته مدیر حوزه علمیه خواهران استان اردبیل در نشست بصیرتی مدرسه علمیه الزهرا(س) خلخال، گفت: یکی از مهم‌ترین مظاهر مردم سالاری در نظام جمهوری اسلامی، مسئله انتخابات است، چرا که با برگزاری انتخابات دوران جدید و سرنوشت‌سازی برای ایران اسلامی رقم می‌خورد.

وی افزود: به‌طور قطع سرنوشت کشور در یک برهه‌ زمانی در همه‌ زمینه‌ها وابسته‌ به عملی است که مردم ایران انجام خواهند داد بنابراین هر کس با رای خودش در واقع سرنوشت کشور را در همه‌ ‌مسائل عمده رقم می‌زند.

مدیر حوزه‌ علمیه خواهران استان اردبیل با اشاره به برنامه‌ریزی دشمن برای انتخابات پیش رو، بیان داشت: مخالفان به دنبال این هستند که رغبت و شور انتخاباتی را کم کنند، امیدواریم شرایطی فراهم کنیم که این حس مسئولیت در همه ما زنده شده و انتخابات پر شوری داشته داشته باشیم.

حجت‌الاسلام‌ خواسته تصریح کرد: حضور مردم در صحنه‌، پشتوانه نظام مقدس جمهوری اسلامی است و موجب اقتدار نظام اسلامی و اقتدار کشور می‌شود یعنی هیچ چیزی و هیچ قدرتی به اندازه‌ حضور مردم، قدرت‌افزا برای کشور نیست.

دشمن بی‌رغبتی به انتخابات را در میان مردم ترویج می‌دهد 

دشمن بی‌رغبتی به انتخابات را در میان مردم ترویج می‌دهد 

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha