شنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ |۱۰ شوال ۱۴۴۵ | Apr 20, 2024
حجة الإسلام محمد حسن أبو ترابي فرد

حوزه/ نمازجمعه این هفته تهران، یازدهم اسفندماه، به امامت حجت‌الاسلام و المسلمین ابوترابی فرد در مصلی امام خمینی(ره) برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری حوزه از تهران، نمازجمعه این هفته تهران، یازدهم اسفندماه، به امامت حجت‌الاسلام و المسلمین ابوترابی فرد در مصلی امام خمینی(ره) برگزار می‌شود.

بر اساس این گزارش: درب‌های مصلی از ساعت ۱۰:۳۰ برای ورود نمازگزاران باز می‌شود و شروع برنامه‌ها از ساعت ۱۱ خواهد بود.

با توجه به تقارن روز انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی با نماز جمعه، صندوق سیار اخذ رأی در محل نمازجمعه در مصلی مستقر می‌باشد تا نمازگزاران و دست‌اندرکاران برگزاری نمازجمعه بتوانند در اسرع وقت در این امر خطیر شرکت کرده و رأی خود را به صندوق بیندازند.

در بخش معرفی کتاب منتخب هفته، کتاب «آینه‌های روبرو»، تالیف حجت الاسلام و المسلمین سید علیرضا تراشیون، معرفی خواهد شد.
در این کتاب که توسط نشر مهرستان به چاپ رسیده است، نگارنده که خود کارشناس مباحث تربیتی در حوزه کودک و نوجوان می‌باشد، اطلاعات مفید و نابی در خصوص تربیت کودکان ارائه کرده است.
علاقمندان می‌توانند برای تهیه این کتاب با ۳۰ درصد تخفیف به غرفه کتاب آدینه واقع در محوطه شرقی شبستان مصلی مراجعه کنند.
مجموعه‌هایی که این هفته در نماز جمعه تهران برای خدمت گزاری به نمازگزاران محترم حضور دارند:
• ارتباطات مردمی قوه قضائیه
• دفتر پیشخوان دولت
• کمیته امداد امام خمینی(ره)
• شهرداری تهران
• مرکز ملی بهبود کسب و کار
مهد معارفی آدینه و کانون دانش آموزی در نماز جمعه تهران هر هفته میزبان کودکان و نوجوانان دختر و پسر در بخش های مختلف، قرآنی، علمی، مهارتی، بازی و سرگرمی می‌باشند.
نمازگزاران محترم هرهفته می‌توانند از فرصت مشاوره ازدواج، خانواده و کودک توسط متخصصین «مرکز مشاوره عطر زندگی» در حاشیه نماز جمعه تهران استفاده کنند.
طبق معمول هفته‌های قبل نمازگزاران محترم بعد از نماز در حمایت از مردم مظلوم غزه و محکومیت رژیم غاصب صهیونیستی راهپیمایی خواهند داشت.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha