دوشنبه ۷ خرداد ۱۴۰۳ |۱۹ ذیقعدهٔ ۱۴۴۵ | May 27, 2024
صفایی

حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین صفایی بوشهری گفت: منطق بازدارنده در جهان در مقابل رژیم صهیونیستی و آمریکا، انگلیس، فرانسه و این کشورهای استعمارگر نشست و مذاکره و دیپلماسی نیست هرچند باید اینها هم باشد اما منطق فائق آمدن اقتدار نظامی و دفاعی و اطلاعاتی و امنیتی است و سپاه در صدر این امور قرار دارد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری حوزه از بوشهر، حجت‌الاسلام والمسلمین غلامعلی صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان بوشهر امروز در مراسم گرامیداشت سالروز تاسیس سپاه پاسداران در حسینیه عاشقان ثارالله بوشهر، اظهار داشت: سپاه از بدو تشکیل منشا قدرت، اقتدار، پیشرفت در همه ی عرصه ها بوده است.

وی افزود: در نظام محاسباتی ارزش انسان ها، در مکاتب مختلف میزان ها و معیارهای متفاوتی مطرح است اما برای ما معیارهای خداوندی مهم است.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با بیان اینکه سپاه همواره اهل ایمان و مجاهدت و پای کار است، گفت: کار سپاه راهبردی، اساسی و بنیادین و ارزشمند است.

وی گفت: نقش استراتژیک سپاه و توانمندی راهبردی آن در انقلاب اسلامی ایران جای تحلیل های مختلف از زوایای گوناگون دارد.

حجت‌الاسلام والمسلمین صفایی بوشهری با اشاره به نقش سپاه در تحولات و پیروزی های دفاع مقدس، گفت: بعد از دوران دفاع مقدس نیز هر روز به توان ستاد، مدیریت نرم افزار و تجهیزات و هماهنگی های لازم درون نیروهای سپاه و ارتش و توان بالای رزم ملی و فراملی در سپاه بیشتر و منشا اقتدار بین المللی برای ما شد.

وی ادامه داد: وجود مبارک سپاه عامل جدی بازدارنده تمام تحرکات نظامی علیه ایران است که در محاسبات نظامی جهانی ایران را به عنوان کشوری که نمی توان با آن برخورد نظامی کرد چون نیروهای مسلح و به ویژه سپاه دارد.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با اشاره به عملیات وعده صادق، گفت: این عملیات هیمنه دفاعی، نظامی و اطلاعاتی رژیم اَشغالگر قدس شکست و محور مقاومت را امیدوار به حمله های مجدد و برخوردها و پیروزی های بعدی کرد.

وی با بیان اینکه دشمن صهیونیستی جرات نمی کند به سمت ایران بیاید و عملیات انجام دهد، خاطرنشان کرد: دشمن در برجام بدنبال این بود که ما نتوانیم عملیات وعده صادق را انجام دهیم؛ دنبال این بودند برجام ۲ را که کنترل موشکی ایران بود انجام دهند و هر کاری خواستند انجام دهند تا ما نتوانیم کاری کنیم.

حجت‌الاسلام والمسلمین صفایی بوشهری با بیان اینکه منطق بازدارنده در جهان، میز سیاست نیست بلکه اقتدار نظامی است، تاکید کرد: منطق بازدارنده در جهان در مقابل رژیم صهیونیستی و آمریکا، انگلیس، فرانسه و این کشورهای استعمارگر نشست و مذاکره و دیپلماسی نیست هرچند باید اینها هم باشد اما منطق فائق آمدن اقتدار نظامی و دفاعی و اطلاعاتی و امنیتی است و سپاه در صدر این امور قرار دارد.

منتخب مردم تهران در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه نام سپاه رژیم صهیونیستی و جهان استکبار را به لرزه در می آورد، بیان کرد: سپاه یک هدیه الهی در پرتو انقلاب اسلامی ایران به کشور ما و محور مقاومت است.

امام جمعه بوشهر گفت: سپاه پاسدار مرزها بلکه انقلاب اسلامی است و در عرصه فرهنگی و تولید منابع انسانی قوی دینی هم در درون خودش و هم آفرینش یک جمعیت ۸ تا ۱۰ میلیونی جوان مومن انقلابی پای کار است.

وی بیان کرد: سپاه علاوه بر دفاع و امنیت و توان رزم و نظامی، در عرصه فرهنگی و پیشرفت در عرصه های عمرانی تلاش می کند و با تمام توان در عرصه محرومیت زدایی تلاش می کند.

حجت‌الاسلام والمسلمین صفایی بوشهری گفت: تضعیف سپاه حرام و تقویت و حمایت از سپاه واجب است. هرکس سپاه را تضعیف کند در میدان دشمن بازی کرده و هر کس سپاه را تقویت کند در مسیر صراط مستقیم انقلاب است.

وی با بیان اینکه سپاه نماد توانمندی و اقتدار و قدرت ملی و فراملی ایران است، یادآور شد: سپاه نه تنها در ایران بلکه در محور مقاومت بعنوان پیشگام و پیشران مطرح است.

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha